Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Przecież to niby-miasto zawsze było pisowskie i kapeenowskie, zatem wyniki wyborów wciąż to potwierdzają. Tu rządzą od lat pisowscy związkowcy z tzw. Solidarności, którzy obsadzają wszystkie ważne stanowiska np. dyrektorskie w szkołach, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, JSW i tym podobnie... Nie dziwię się zatem, że bułki rozdawane przez Dudę i Matusiaka zwyciężyły tu, i wciąż zwyciężają w odróżnieniu od reszty kraju...Na pomysł z Carbonarium też dało pieniądze PiS, bo na nic innego nie wyraziłoby zgody (w tym względzie nie miejcie pretensji do byłej prezydentowej). Pani A. Hetman! Ja, tak jak pisałam, po wielokroć, nie byłabym w stanie zagłosować na kogoś, kto wyciął 39 zdrowych, starych drzew, zalał betonem miejsca, które tego nie potrzebowały, a nie naprawiał dziur w chodnikach i ulicach (vide schody i chodniki np. obok tzw. Merkurego), kazał mi chodzić po coraz ciemniejszych, niebezpiecznych ulicach, nieposypanych zimą chodnikach, nie zorganizował komunikacji publicznej do ościennych miast, a nawet do Katowic, tak bym nie musiała brać taksówki, by dostać się na pociąg o godz. 7.30 z Katowic w weekend (bo Drabas wtedy rano nie jeździł). Nawet kwiatów na klombach już nie było latem, tylko same zarośnięte łąki. Nie zadbano o miejsca pracy inne niż w górnictwie i...mogłabym jeszcze wyliczać i wyliczać... A pomysł z Europejską Stolicą Kultury z tą jedynie frontową fasadą tzw. kina mógł się urodzić chyba tylko podczas choroby, przepraszam... Naprawdę, nie wiem na co w tym niby-mieście idą podatki z najbogatszej spółki w kraju... Czekam na wyjazd stąd...
Napisany przez ~jastrzębianka_niestety_jeszcze, 22.04.2024 21:48
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.236.83.154 / ec2-3-236-83-154.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)