Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

@ ZmotoryzowanyPatrol Uszczególnię - piosenkarka Taylor S w ciągu roku "wyprodukowała" latając 2 odrzutowcami ponad 1200 TON CO2 (pokonała tylko ok 280 TYS km w samym USA) - a ciągle mówi o ekologii. Czemu w USA nie postawia na szybka kolej? Chińczycy jakoś potrafią. Teraz w Delhi płonie gigantyczne wysypisko śmieci (28 ha, 73 metry wysokości, codziennie przywożą tam 3 tysiące TON śmieci - I dlatego my mamy jeść robaki a zakrętki są przytwierdzone na stałe do butelki, no i ograniczmy emisję Co2) - gdzie ci "ekoterrorysci" ? Bo nie należy mylić ekologów z ekoterrorystami - ci pierwsi ukończyli studia, badają przyrodę, ekosystemy, informują, edukują, ratują. A ci drudzy zajmują się protestami, przyklejaniem się do dróg, utrudnianiem życia innym (zmuszając do stania w korkach co generuje smog). Mały offtop dla służb - przyklejają się najczęściej klejem kropelka - który można szybko zneutralizować wodą z solą... (a potem przykuć kajdankami np do słupa czy drzewa kilometr od drogi). Jeden z profesorów (który został wiceministrem) najpierw bronił kornika w Puszczy Białowieskiej a potem podpisał zgodę na budowę zamku nad jeziorem w Puszczy Noteckiej. Inna eko-weganka zagłodziła psa karmiąc go TYLKO ryżem.
Napisany przez ~Obywatelka25, 23.04.2024 17:01
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 44.222.64.76 / ec2-44-222-64-76.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)