Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
20 grudnia 2019

Wybrano nowego naczelnika Wydziału Edukacji

Wybrano nowego naczelnika Wydziału Edukacji
fot. Stanisław Faber / Facebook com

Magistrat rozstrzygnął konkurs na stanowisko naczelnika Wydziału Edukacji.  Miejsce zwolniło się po tym, jak dotychczasowy szef tej komórki Urzędu Miasta Andrzej Pawłowski złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska.

Nowy naczelni Wydziału Edukacji to Stanisław Faber, mający stały meldunek w miejscowości Kozy.  Komisja konkursowa stwierdziła, że kandydat spełnił wszystkie wymagania niezbędne oraz w największym stopniu wymagania dodatkowe, określone w ogłoszeniu o naborze. Posiada wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym oraz wymagany staż pracy i doświadczenie zawodowe, w tym doświadczenie na stanowisku kierowniczym. W ocenie komisji rekrutacyjnej, Kandydat posiada wiedzę, predyspozycje i umiejętności, pozwalające na prawidłowe wykonywanie obowiązków Naczelnika Wydziału Edukacji.

Stanisław Faber pełnił funkcję śląskiego kuratora oświaty od czerwca 2008 roku do 2016 roku. Stanisław Faber jest z wykształcenia historykiem, zanim wygrał konkurs na śląskiego kuratora oświaty pełnił funkcję dyrektora IV Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Bielsku Białej.


 

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zmiany na stanowiskach dyrektorów Zmiany na stanowiskach dyrektorów

Miasto wspiera rzemieślników Miasto wspiera rzemieślników

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (43)
gość23.12.2019 20:27

Wielka szkoda, że nie zatrudnia się tutejszych Mieszkańców ale spadochroniarzy. Potem pani narzeka, że ma niskie dochody z tytułu podatków. Zatrudnia ciągle polityków lub osoby popierające PO. Dlaczego nie patrzy na predyspzozycję i wykształcenie. Biorą jaki taki bele był swój z PO - KO.

dyzma23.12.2019 11:59

i kolejny będzie wyprowadzać podatki poza miasto. najwiecej skarbnik a potem naczelnicy

Bonifacy22.12.2019 17:25

Długo nie zagrzeje miejsca z uwagi na pewne okoliczności sprawy szanowna jo

gość22.12.2019 16:25

Dziwne, popryednik tak dobrze yarabiał, pomimo braku efektów i zwolnił się. Nigdzie nie zarobi więcej niż w urzędzie. Stanowczo za długą przesiedział na tym stanowisku. Jerdnak dobrze, że odszedł, nied ważne czy mu kazali i zwolnił się sam.

gość22.12.2019 16:13

Fak tem jest, iż popzednik był słabo przygotowany do tego stanowiska. Jaki będzie następny zobaczymy. Szkoda, że to kolejny polityk w magistracie z wykształceniem "historia"

gość22.12.2019 10:54

A gdzor poprzednik zarobik więcej niż miał w magistracie. Przedkładam Państwu link do jego oświadczenia majątkowego za 2018 roku:
file:///C:/Users/Dom/Downloads/O%C5%9Bwiadczenie%20(58).pdf

gość22.12.2019 10:47

Nikt się nie zgłosił bo nauczyciele znają zasady Hetmanowej panujące w magistracie i tych komisji do rozstrsxzygnięcia konkursów na wolne stanowiska. Odejście poprzedniego naczelnika nie można nazwać fuchową. To jest kompletna degrqadacja. Ponadto był bardzo miernym ale za to im wiernym.

Pokaż wszystkie opinie (43)