Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 stycznia 2013

Mamy mistrzów Śląska w judo! Dobry start w Bytomiu

Mamy mistrzów Śląska w judo! Dobry start w Bytomiu

W weekend Bytomiu odbyły się Mistrzostwa Śląska w Judo w kategorii młodzików, juniorów młodszych i juniorów. Zawodnicy z Jastrzębia odnieśli w nich spory sukces. Były to pierwszy start zawodników w nowym roku. 

W kategorii Juniorów w wadze do 66 kg złoty medal zdobył Artur Drogowski, pokonując w finale Adriana Wale z Polonii Rybnik. W gronie juniorek pauzowała natomiast Aleksandra Langiewicz , która doznała kontuzji podczas treningu. W juniorach młodszych w kategorii do 55 kilogramów srebrny medal zdobył Dominik Grzywacz, który przegrał w finale z Dawidem Pękalą z Pisarzowic. Brązowy medal w tej samej kategorii wagowej zdobył Konrad Kołaczyk. Brązowe medale również zdobyli Dawid Zykubek ( 60kg) i Ryszard Kubica ( 90kg).

W Juniorkach młodszych w wadze do 48 kg złoty medal zdobyła Weronika Krawczyk, która pokonała Julie Klabecką z Cieszyna. W tej samej wadze brązowy medal zdobyła Patrycja Górnik. W młodziczkach do 63 kg srebrny medal zdobyła Magdalena Kaczyńska, która przegrała walkę finałową z Karoliną Głogowską z Bytomia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok 6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
koka14.01.2013 16:06

biorac pod uwage 2 miesieczna przerwe w treningach i niecaly tydzien treningow to start byl udany :D

kim14.01.2013 13:16

gratulacje dla zawodników szczególnie pozdrawiam drogusia

Gość14.01.2013 11:56

Wielkie gratulacje dla zawodników i trenera Radlaka !