Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
25 października 2015

Ciężki mecz z Oświęcimiem. Rozstrzygnięcie w karnych

Ciężki mecz z Oświęcimiem. Rozstrzygnięcie w karnychZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

JKH GKS Jastrzębie przegrał 4:5 w meczu z Unią Oświęcim.  Zacięty mecz dostarczył kibicom wrażeń, a jastrzębianom tylko jednego punktu. Mimo, przegranej jastrzębianie awansowali na 4. miejsce w tabeli.

W pierwszej odsłonie lepiej prezentowali się zawodnicy JKH GKS Jastrzębie.  W 16. minucie Matusz Danieluk wykorzystał jedną z sytuacji i po podaniu krążka przez Juraja Petro, ustrzelił pierwszego gola w meczu.

Oświęcimianie na drugą tercję wyjechali w znacznie bardziej bojowych nastrojach. Tym razem to przyjezdni byli aktywniejsi. Najpierw w 24. minucie zdobyli wyrównującego gola, a już w 26. objęli prowadzenie. Jastrzębianie próbowali przebijać się do pola swoich rywali, ale zawodziła skuteczność. W 35. minucie drugiego gola dl JKH zdobył ponownie Mateusz Danieluk. Odpowiedź Unii była natychmiastowa. Niespełna po 14 sekund później rywale Jastrzębie podwyższyli na 2:3, a w 38. minucie strzelili czwartego gola.

W trzeciej tercji jastrzębianie wzięli się do roboty i zdecydowanie dominowali na boisku. W uzyskaniu lepszego wyniki przeszkadzał im golkiper Unii, Michal Fikrt. W 44. minucie trzecią bramkę dla JKH i tym samym hat-tricka zdobył Mateusz Danieluk. W 51. minucie do wyrównania na 4:4  doprowadził Richard Bordowski.

Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. W karnych lepiej poradzili sobie zawodnicy Unii Oświęcim. Jastrzębianom nie udało się ustrzelić żadnej bramki, za to ich rywale mogli pochwalić się dwoma trafieniami. Oświęcimianie wygrali ostatecznie 4:5k.

JKH GKS Jastrzębie - KS Unia Oświęcim 4:5 k. (1:0, 1:4, 2:0, 0:0, 0:2)
1:0 - 15:47 - Mateusz Danieluk - Juraj Petro, Tomasz Kulas (5/4)
1:1 - 23:49 - Kamil Paszek - Dariusz Wanat
1:2 - 25:25 - Sebastian Kowalówka
2:2 - 34:09 - Mateusz Danieluk - Tomás Semrád
2:3 - 34:23 - Jan Daneček - Sebastian Kowalówka, Wojciech Wojtarowicz
2:4 - 37:14 - Maciej Szewczyk - Radim Haas, Mateusz Adamus
3:4 - 43:12 - Mateusz Danieluk - Tomasz Kulas (5/4)
4:4 - 50:01 - Richard Bordowski - Łukasz Nalewajka
4:5 - 65:00 - Jan Daneček (decydujący karny)

JKH GKS Jastrzębie: Tomljenović (Zabolotny) - Górny, Lukáčik, R. Nalewajka, Ł. Nalewajka, Laszkiewicz - Semrád, Bigos, Bordowski, Stantien, Jaworski - Szczurek, Pastryk, Kulas, Petro, Danieluk oraz Gimiński, Plichta, Matusik.

KS Unia Oświęcim: Fikrt (Witek) - Bezuška, Vosatko, Kowalówka, Daneček, Budzowski - Modrzejewski, Gabryś, Szewczyk, Haas, Adamus - Nowotarski, Popela, Paszek, Wanat, Malicki - Fiedor, Wojtarowicz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
ktos27.10.2015 23:09

Bez komentarza