Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

RowerON 2024: Już w ten weekend Challenge „20 km”. Wykręć minimum 20 km na rowerze i zgarnij super nagrody!

Wyzwanie rowerowe RowerON 2024 trwa już miesiąc. Uczestnicy na swoich kołach objeżdżają trasy i ścieżki rowerowe RowerON-u w regionie. Mają do pokonania w ciągu 4,5 miesiąca 16 przygotowanych tras w 11 powiatach, by zdobyć unikatowy medal (za min. 5 przejechanych tras) lub zostać Mistrzem RowerON-u (za 16 przejechanych tras) i zdobyć nagrody główne tegorocznej imprezy. A już w weekend 13-14 lipca startujemy z pierwszym w tym roku Challenge „20 km” na przejechanie rowerem dystansu minimum 20 km w dwa dni. Zobacz szczegóły poniżej i powalcz o super nagrody!

RowerON 2024: Już w ten weekend Challenge „20 km”. Wykręć minimum 20 km na rowerze i zgarnij super nagrody!

Do wygrania 4 nagrody! Po dwie w kategorii męskiej i żeńskiej

kat M

 • Butelka na wodę Nomad
 • Termos Ambition

kat K

 • Butelka na wodę Nomad
 • Termos Ambition

Sponsorem nagród jest firma Taurus Rybnik i Nowiny.pl

Co musisz zrobić?

 • by wziąć udział w przyznaniu nagród musisz być zarejestrowanym uczestnikiem RowerON-u 2024
 • dokładnie 13-14 lipca wsiadaj na rower i przejedź dowolną liczbą tras minimum 20 km na rowerze (niezależnie od pogody)
 • sam wybierasz trasę/trasy, którymi pojedziesz
 • w trakcie przejazdu skorzystaj z dowolnej aplikacji rowerowej, by udokumentować swój wynik (dystans)
 • maksymalnie do 15 lipca do godz. 23.59 wyślij nam screen/screeny z Twojej aplikacji rowerowej celem udokumentowania wyniku (dystansu) za pośrednictwem formularza na stronie www.roweron.pl* oraz zamieść opis lub komentarz do przejechanej trasy pod postem na Facebooku RowerON.

Ekipa RowerON wybierze zwycięzców nagród spośród wszystkich, którzy osiągnęli min. 20 km, zgłosili swój udział i zamieścili komentarz do swojej trasy. Zaskoczcie nas. Wygrają najlepsze opisy!

POWODZENIA!

* formularz zostanie udostępniony na stronie www.roweron.pl od 13 do 15 lipca do godz. 23.59 (na razie jest nieaktywny).

Regulamin na www.roweron.pl

W trakcie trwania RowerON-u odbędą się 2 wyzwania z super nagrodami:

 • 10-11 sierpnia CHALLENGE 40 km na przejechanie minimum 40 km na rowerze w dwa dni
 • 7-8 września CHALLENGE 60 km na przejechanie minimum 60 km na rowerze w dwa dni

Zobaczcie CLIP z otwarcia RowerON 2024

Bądźcie na bieżąco!

Koniecznie dołącz do grupy @RowerON na Facebooku, gdzie znajdziesz bieżące informacje o przebiegu wyzwania, dużo inspiracji i całe mnóstwo pozytywnej energii. Zapraszamy również na stronę www.roweron.pl.

Wsiadajcie na koło, zakręcimy Was w lato na wesoło!

Zobacz poniżej listę naszych sponsorów i partnerów edycji 2024. Lista wspierających nas firm i instytucji w tym roku ciągle rośnie. Dziękujemy - z Wami RowerON jest największą imprezą rowerową w regionie.

A jeśli masz firmę i chcesz zostać sponsorem tegorocznej największej imprezy rowerowej w regionie napisz do nas na roweron@nowiny.pl. Mamy super pakiety sponsorskie dla firm i instytucji!

 • Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz jak przebiega RowerON 2024 tutaj
 • Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz jak przebiegał RowerON 2023 tutaj
 • Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz jak przebiegał RowerON 2022 tutaj

Pozdrawia cała ekipa RowerON 2024. Wsiadajcie na koło, będzie wesoło i ... bezpiecznie!


Organizatorem IV edycji RowerON-u jest Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o. Wydawnictwo Nowiny - wydawca tygodników Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, bezpłatnych miesięczników Magazyn Rybnicki, Nowiny Jastrzębskie, Nowiny Żorskie, regionalnego portalu informacyjnego Nowiny.pl (zasięg działania – Subregion Zachodni woj. śląskiego), portali JastrzebieOnline.pl, eZory.pl, Agronowiny.pl, Historion.pl, serwisu rekrutacyjnego Praca.nowiny.pl oraz pomysłodawca i organizator wielu akcji społecznych. Wydawnictwo Nowiny od wielu lat promuje lokalny patriotyzm, tradycje i zdrowy styl życia. Nasze projekty tego typu np. „Cudze chwalicie, swego nie znacie – Skarby Ziemi Raciborskiej i Wodzisławskiej”, „100 Autorytetów na 100-lecie Niepodległości”, „Kupuję-Ratuję”, „Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty”, konkurs "Czas na Śląskie", „Festiwal Przedsiębiorczości”, „InspiratON. Czas na Zawodowców”, "Dni Otwartych Drzwi" i również RowerON od lat cieszą się uznaniem i mają duży rezonans społeczny i medialny, a nawet zdobywają uznanie w ogólnopolskich konkursach branżowych.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].