Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Sprawdź, dlaczego nowoczesne nagrobki cmentarne są tak popularne

W obecnych czasach trendy modowe można zaobserwować również na cmentarzu. Coraz więcej osób odchodzi od tradycyjnych pomników, wybierając nowoczesne modele dostępne na rynku. Nie ma w tym nic złego, w końcu każdy z nas ma prawo pożegnać bliską osobę zgodnie ze swoimi preferencjami. Producenci nagrobków prześcigają się w wykonywaniu oryginalnych pomników wyróżniających się na tle innych. Czym dokładnie charakteryzuje się taki nagrobek? Na to pytanie odpowiemy w poniższym artykule. Zapraszamy do czytania!

Sprawdź, dlaczego nowoczesne nagrobki cmentarne są tak popularne

Nowoczesne nagrobki cmentarne, czyli pożegnanie w wielkim stylu

Nowoczesne nagrobki, jakie aktualnie przeważają na rynku kamieniarskim, wyróżniają się eleganckim, a zarazem niepowtarzalnym wyglądem. Obecnie każdy zainteresowany ma możliwość stworzenia spersonalizowanego pomnika oddającego np. hobby lub osobowość zmarłego. Jak się jednak okazuje, nowoczesność nie kończy się jedynie na wyglądzie. Do produkcji nagrobków stosuje się coraz to nowsze metody, co z kolei przekłada się na ich doskonałą prezentację pomimo negatywnego wpływu wielu czynników zewnętrznych. Możemy śmiało powiedzieć, że nowoczesne nagrobki cmentarne cechuje jeszcze większa wytrzymałość oraz odporność. Odpowiedzmy sobie na kluczowe pytanie – czym wyróżniają się nowoczesne pomniki na tle tradycyjnych wersji? Na duże uznanie zasługuje ich konstrukcja. Smukłe, lekkie nagrobki nie rzucają się tak mocno w oczy, jak ich ogromni poprzednicy. Co więcej, płyty nagrobne, gdzie zostają umieszczone informacje o zmarłym oraz cytaty nie mają już postaci ciężkich, prostokątnych brył. Coraz popularniejsze stają się np. zaokrąglone wersje lub płyty wycięte w kształcie mającym na celu jeszcze bardziej podkreślić niepowtarzalność nagrobka.

Najtrwalsze betonowe nagrobki cmentarne już teraz w zasięgu Twojej ręki

Tak jak wspominaliśmy, nowoczesne nagrobki cmentarne poza wyglądem charakteryzują się także nieco innym wykonaniem niż ich dawni poprzednicy. Rozwój technologii dosięgnął również branży kamieniarskiej. Obecnie do produkcji wykorzystuje się tylko i wyłącznie najtrwalsze materiały, dzięki czemu każdy zainteresowany zyska pewność, że wybrany nagrobek będzie spełniał swoje zadanie przez wiele długich lat. Przykładem takiego materiału jest beton. Najlepiej opisują go trzy słowa: wytrzymały, trwały oraz odporny na zniszczenia. Co więcej, beton jest niezwykle łatwym w obróbce surowcem, co przed każdym zainteresowanym otwiera szereg możliwości aranżacyjnych. VHCT to producent pomników wysokiej jakości, który zawsze uważnie wsłuchuje się w wymagania i potrzeby klientów. W czasie produkcji zachowują najwyższe standardy, dzięki czemu nagrobki wychodzące spod ich rąk dopracowane są pod każdym, nawet najmniejszym detalem. Nie tylko zachwycają swoim wyglądem, ale również ze względu na dbałość o kwestie techniczne służą niezawodnie przez długi czas. Sprawdź to sam i skontaktuj się z wysoce wykwalifikowanymi specjalistami od betonowych nagrobków!

Materiał zewnętrzny