Ferie w szkole mogą być ciekawe

W czasie ferii zimowych, Szkoła Podstawowa nr 4 im.L. J. Kerna w Jastrzębiu-Zdroju zorganizowała zimowisko w formie półkolonii w dwóch turnusach.

Ferie w szkole mogą być ciekawe

Organizator zapewnił uczestnikom ciekawy program między innymi: wyjazdy na basen do Gorzyc, wyjścia na lodowisko oraz kulig w Pielgrzymowicach połączony z ogniskiem i pieczeniem kiełbasy. Organizowano także rozgrywki sportowe, zajęcia plastyczne, gry planszowe i pokazy filmów. W  zimowisku wzięło udział 80 dzieci.

Uczestnicy mieli  zapewnione smaczne śniadania i obiady serwowane przez naszą kuchnię. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, zarówno uczestnicy jak i rodzice. Sp nr 4 pokazała, że w szkole - nawet w czasie przerwy w nauce - może być ciekawie. Duża frekwencja uczestników wskzuje na to, że jest zapotrzebowanie na tego typu zajęcia. 

Informacje przekazała Barbara Polnik

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~mama (89.77. * .68) 28.02.2019 09:49

Już odezwali się malkontenci. Nawet w dobrym działaniu znajdą "dziurę w całym". Oj hamulcowi! Zróbcie coś dla tego miasta a nie tylko narzekać i pluć. A SP4 to bardzo dobra szkoła. Tyle w temacie.

~Lowerboj (80.188. * .244) 28.02.2019 06:32

To się nazywa wzorowa współpraca regionalna. Jastrzębskie dzieci jeżdżą na rozrywki do Gorzyc i Pielgrzymowic, a mieszkańcy tych gmin do pracy w kopalniach JSW. Brawo pani prezydent! Brawo cały UM!