Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Nie interesuje mnie polityka, układy, gierki i kto rządzi. Jestem prostym mieszkańcem i widzę co się w mieście zmienia. Niektóre komentarze są żenujące i biją po oczach perfidią i głupotą. Tyle ile zrobiono w ciągu tych 4 lat, nie zrobiono w ciągu poprzednich (3?) kadencji, pomimo większych możliwości. Poprzednik nie płacił podatku od wyrobisk, więc kasa zostawała w mieście, teraz trzeba było zwrócić i budżet był mocno okrojony. W poprzednich latach można było pozyskać ogromne pieniądze od UE, ale nikt się nie wysilił, żeby to zrobić, bo im się nie chciało, skoro "władza jest dożywotnia"..? Jedynym efektem współpracy z UE były wycieczki poprzedniego prezydenta po jej krajach (i nie tylko UE). Pod koniec kadencji, gdy zaczęli się obawiać o wygraną, zaczęli działać, na chybcika- efekt?- hala widowiskowa, przepłacona i brzydka jak kupa, boiska pełne fuszerek (min. na Dubielcu) i obwodnica, która służy głównie mieszkańcom SWD. Można by pisać o tym w nieskończoność... To co zrobiono w ciągu ostatnich 4 lat rzuca się w oczy, ale tylko tym, którzy chcą to widzieć. I jest mi zupełnie obojętne, z której partii jest ta pani i kto ją popiera, jeśli robi to dobrze. A zarzuty typu-"nigdy nauczyciel na prezydenta"(zresztą poprzedni był również nauczycielem) są śmieszne. To lepiej wybrać nieopierzonego "prawnika", którym będą sterować emerytowani górnicy, którzy nie potrafią sklecić zdania złożonego..?
Napisany przez ~apolityczny , 27.05.2018 15:33
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 34.204.172.188 / ec2-34-204-172-188.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)