Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Konto anonimowe Zapewne niektorzy z was pameitaja pana mgra Stanislawa Fabera za czasow, kiedy byl dyrektorem KENa, ja np pamietam go jeszcze za czasow, kiedy byl tylko nauczycielem historii, co zabawne przegladam sobie dzisiaj usenet w opszukiwaniu jakichs ciekawych wiadomosci i co znajduje ? Otoz pan mgr Stanislaw Faber podczas szkolenia urzednikow w hotelu Jawor urzadza alkoholowa libacje za 30000 zl od podatnikow ! Cudnie prawda ? Zwlaszcza, ze ten wlasnie czlowiek mnie, oraz mojego przyjaciela wywalil wlasnie ze szkoly nr 4 za nadmierne imprezowanie podczas wycieczki szkolnej. Powinien zostac potraktowany dokladnie tak samo. zrodlo : http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/kurator-trafi-na-dywanik_111983.html 10 lat temu Piotrek Szypuła Piotrek Szypuła Zastanawiające jest w ogóle umiłowanie Pana Kuratora do hotelu Jawor. Patrz studniówki i wiadomość powyżej.. edit: studniówki za jego czasów w LO4 10 lat temu Wojciech Wroński Wojciech Wroński a mi zabronił zorganizowania półmetków że niby profity czerpie z imprezy 10 lat temu ˙????Kamila Joanna????˙ ˙????Kamila Joanna????˙ hahaha 10 lat temu Patrycja Leszczyńska Patrycja Leszczyńska My go nazywaliśmy Führer hehehe Byłam mocno zdegustowana, gdy się dowiedziałam, że został kuratorem, jak dla mnie nie nadawał się na dyrektora, a co dopiero na kuratora... 10 lat temu Konto anonimowe Konto anonimowe grunt to być jak kameleon. 10 lat temu Piotrek Szypuła Piotrek Szypuła [cytat Patrycja Leszczyńska] jak dla mnie nie nadawał się na dyrektora, a co dopiero na kuratora...[koniec] może dla LO 4 to i dobrze, że P. Faber został kuratorem... 10 lat temu Patrycja Leszczyńska Patrycja Leszczyńska hymm nie sądzę,wyższe stanowisko, to większa władza. Osobiście uważam, że on się nie nadaje na pedagoga, nie powinien zajmować się wychowywaniem dzieci i młodzieży, jak dla mnie powinni to być ludzie z powołaniem, a minimum z odpowiednim podejściem do ucznia (czego pan mgr Faber jest pozbawiony), a nie karierowicze, kombinatorzy i hipokryci. 10 lat temu Konto anonimowe Konto anonimowe ależ. później tacy podobni jak nie pedagodzy to politycy, w sumie nie wiem co gorsze dla nas. mimo wszystko lepszy osiołek lokalny niż globalny, mniejsze szkody. teraz coraz rzadziej można spotkać nauczyciela z powołania. jeden z nauczycieli przyznał się nawet na naszej lekcji, że to jego porażka życiowa, że musi nauczać w szkole. z takim podejściem kształcą następne pokolenia ;-) 10 lat temu Poniżej skopiowane z forum bielskiego portalu na temat nowego naczelnika Konto anonimowe Konto anonimowe epic fail ;] może p.Faber po prostu na tym szkoleniu uczył czytania ze szkolnych netbooków takich pozycji jak Pan Tadeusz, pokazał jak słuchać muzyki, na przykład Chopina, pokazywał przepis na tradycyjny polski Krupnik, nie obyło się zapewne bez Absolwentów, po prostu Wyborowe towarzystwo. Znaczy... Doborowe.
Napisany przez ~as, 29.02.2020 21:30
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.234.244.181 / ec2-3-234-244-181.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)