Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

"Jakub Piotr Chełstowski (ur. 7 kwietnia 1981 w Tychach[1]) ? polski samorządowiec i menedżer, od 2018 marszałek województwa śląskiego. Ukończył studia magisterskie na Wydziale Nauk Społeczno-Pedagogicznych Wyższej Szkole Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie. Kształcił się podyplomowo w zakresie zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz zarządzania projektami europejskimi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach[1]. Po studiach przez cztery lata jako animator prowadził klub osiedlowy w Spółdzielni Mieszkaniowej ?Teresa? w Tychach, od 2007 do 2014 pełnił funkcję społecznego kuratora sądowego przy Sądzie Rejonowym w Tychach. Od 2009 był zatrudniony w Tyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej ?Oskard?, gdzie odpowiadał za marketing, a od 2014 ? za kwestie społeczno-kulturalne[2][3]. Później objął funkcję dyrektora do spraw nadzoru właścicielskiego w Towarzystwie Finansowym Silesia[4]. Był też prezesem Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej w Tychach Od 2007 do 2017 był wiceprezesem i następnie prezesem stowarzyszenia Tychy Naszą Małą Ojczyzną. Z jego ramienia zdobył mandat radnego miejskiego Tychów w 2010[5]. W 2014 uzyskał reelekcję[6], dodatkowo ubiegał się wtedy o miejską prezydenturę (uzyskując 18,76% głosów i zajmując drugie miejsce wśród czterech pretendentów[7]). W radzie zainicjował m.in. powstanie budżetu obywatelskiego[1]. W 2015 został sekretarzem Społecznej Rady Sportu działającej w Ministerstwie Sportu i Turystyki[2]. W 2017 przeszedł do klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości. W wyborach w 2018 został wybrany z listy PiS na radnego sejmiku śląskiego VI kadencji (otrzymał ponad 33 tys. głosów)[1][8]. 21 listopada 2018 objął stanowisko marszałka województwa"
Napisany przez ~życiorys polityka, 08.08.2022 10:49
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.233.232.160 / ec2-3-233-232-160.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)