Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Pana Kaczorka, ani Pana Poloka również nie kojarzę, a już szczególnie z "wkładu w rozwój kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego miasta dawnych członków klubu „Niezależni”, którzy upamiętnili życie miasta w czasach jego powstawania i tworzenia"? Również proszę o wyjaśnienie Panią Prezydent lub piszącego tą relację? Może jakieś przykłady twórczości? Pana Kaczorka znam z jednego zdjęcia, z albumu o Pandemii, który przyniósł mój mąż z pracy (rozumiem, że zrobił go w ramach pracy/projektu). Ktoś z wydziału kultury zakpił z mieszkańców? Nie rozumiem również co autor miał na myśli pisząc "byłych członków klubu "Niezależni", klubu, który praktycznie w pewnym momencie nie istniał. Byłam na jednym spotkaniu w barze, gdzie dwie osoby piły piwo i nie było nawet na czym zaprezentować zdjęć. Kojarzę natomiast Państwa Kanik, którzy stworzyli Stowarzyszenie "Niezależni" i prowadzą je z pasją i zaangażowaniem - to aktualnie chyba najlepiej działający klub fotograficzny w Polsce - pojawiają się u nich osoby z całego kraju i nie tylko. Bywam tam często na warsztatach i wieczorach autorskich. Stworzyli Jastrzębską Szkołę Dokumentalną, Jastrzębski Maraton Fotograficzny (też brałam udział) i zorganizowali pierwszy Jastrzębski Festiwal Fotografii, o wielu publikacjach już nie wspomnę. Sami Państwo Kanik promują Miasto w całej Polsce swoimi pracami, wystawami i albumami. Pozdrawiam Was - wasza fanka!
Napisany przez ~Lidka_Zory, 01.06.2023 13:49
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 35.172.165.64 / ec2-35-172-165-64.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)