Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Marionetkowy rząd - ludzie z łapanki którzy nie mają kompetencji i wiedzy do pracy w danym ministerstwie. Ale są to "zaufani" ludzie Jarka którzy po 2 tygodniach dostaną SOWITE ODPRAWY z NASZYCH podatków - kurcze - przez 2 tygodnie zarobią tyle, ile większość pracujących przez 1,5 ROKU! Pytam się - ZA CO ??? Teraz próbują przepchać przez sejm i senat ustawy na które mieli 8 LAT! (a które są defacto w gestiach ministrów). Choćby zerowy VAT na żywność - który NIE JEST uwzględniony w planowanym budżecie (podobnie jak zamrożenie cen energii). A dodatkowe dwa tygodnie dostali po to - aby zniszczyć resztę dkokumentów i nośników danych, rozdysponować ukradzioną kasę po dalszej rodzinie czy Szwajcarskich albo Nigeryjskich kontach. Sorki - ale to Naród jest ich pracodawcą i powinien od razu zwolnić kiepskiego pracownika... (a nie czekać do kolejnych wyborów). @ Fakty Pis zbliżył nas do Rozji i Korei Północnej a finansowo do Wenezueli jak nikt inny. Oficjalnie według pisu - od Rozji nie bierzemy węgla i gazu a tymczasem składy zapchane gówn...m ruskim węglem (a potem dziwimy się że jest smog), statki z weglem, gazem i ropą z "neutralnych" portów - gdzie przeładowywują towar prosto z Ruzkich statków i fałszują dokumenty. Finansowo pis dodrukował tyle pustych pieniedzy że niedługo papier toaletowy będzie miał większą wartość. Teraz nowy rząd Tuska będzie miał naprawdę sporo roboty aby posprzątać pisowską stajnię Augiasza (pełną Puszek Pandory).
Napisany przez ~SzaryMieszkaniec, 29.11.2023 01:57
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 44.201.97.224 / ec2-44-201-97-224.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)