Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
3 stycznia 2018

26. Finał WOSP również w Jastrzębiu. Co będzie się działo?

26. Finał WOSP również w Jastrzębiu. Co będzie się działo?
fot. kb /jastrzebieonline

Finał WOŚP odbędzie się również w Jastrzębiu. Zobaczcie co jastrzębski sztab WOŚP przygotował dla mieszkańców. Będą koncerty, zajęcia sportowe i licytacje. 

Chociaż finał WOŚP przypada na niedzielę, 14 stycznia, to pierwsza impreza odbędzie się już w piątek na basenie Laguna. Będzie można tam wziąć udział w aerobiku wodnym. Wejście na pływalnie będzie możliwe po wrzucie do puszki.

Głowna scena WOŚP zlokalizowana jest przed kinem Centrum. Tam w niedzielę o godz. 15:00 zacznie się koncert. Wystąpią m.in. zespoły: tata Sławek, Feniks, After Party. Natomiast mała scena będzie znajdowała się w galerii Jastrzębie. Tam gospodarzami będą uczniowie jastrzębskich szkół i jednej z sąsiedniej gminy.

Na placu przed kinem nie zabraknie grochówki czy kiełbasek, które będą wydawane w zamian za datek do WOŚP-owej puszki. Wolontariusze będą mogli zjeść talerz gorącego rosołu ufundowanego przez restaurację Góralska Chata. Międzygminny Związek Komunikacyjny zapewnia wszystkim osobom posiadającym identyfikator WOŚP darmowe przejazdy w niedzielę, 14 stycznia.

- Mam nadzieję, że jak co roku jastrzębianie spotkają się na wspólnej zabawie, że w ten nieszczególny zimowy dzień zrobi się naprawdę gorąco. Można wybierać, wśród róznych imprez. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie - mówił Jarosław Potępa, szef jastrzębskiego sztabu WOŚP. 

Przejdź do licytacji online

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
Uaa14.01.2018 9:46

Nie da się czytać niektórych komentarzy. Ludzie są zawistni i nie mogą znieść że jest człowiek który pomaga innym od tyłu lat na taką skalę

Karolina 12.01.2018 21:35

Co za wstyd mieszkać w tym mieście gdzie ludzie im więcej mają tym ciężej jest im podzielić się z innymi. Najwięksi katolicy szukają tylko spisków i oszustw, a zerknijcie chociaż na Jastrzębska porodówkę, gdyby nie sprzęty z serduszkami wiele dzieci by dziś z nami nie było

Do jass04.01.2018 10:16

Wszystko by było ok gdyby Owsiak się rozliczył to wtedy zapewne by wszystko było OK

Wacha03.01.2018 23:12

To teraz Orkiestra gra na biednego Kijowskiego

jass03.01.2018 22:56

To jest jakaś totalna paranoja....
Płacę podatki i wymagam... Nie dam, to wszystko to ściema, nabijanie komuś kieszeni.... JAKIE TO POLSKIE... BRAK SŁÓW...
A pewnie jeden z drugim nawet nie zdaje sobie sprawy z ilu urządzeń zakupionych z tej zbiórki korzystały ich dzieci... Ludzie co lub kto wam tak namieszał w głowach... Tylko spokój was uratuje...

Elvis ze Mszany03.01.2018 18:34

Moja mie pada że jako dom na Owsiaka to mie nima

erwin s godow03.01.2018 16:58

eno dej dej a dej jo nie byda robioł na lesera co eno akcyjo zrobi roz w roku a potem eno siedzi a żre za nie swoje piniundze jo płacem podatki i niech un do mie spokój ja

Pokaż wszystkie opinie (25)