Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
25 lutego 2019

MZK: Grażyna Kuczera zastąpiła Benedykta Lanusznego

MZK: Grażyna Kuczera zastąpiła Benedykta Lanusznego
fot. MZK

Od poniedziałku 25 lutego stanowisko dyrektora Biura Międzygminnego Związku Komunikacyjnego objęła Grażyna Kuczera, natomiast ustępujący Benedykt Lanuszny pełni funkcję specjalisty ds. systemów transportowych. To stanowisko było nieobsadzone po przejściu jednego z pracowników na emeryturę.

Grażyna Kuczera pełni swoją funkcje tymczasowo. Niebawem zostanie ogłoszony konkurs na to stanowisko. Władze Związku mają nadzieję, że jego rozstrzygnięcie nastąpi z początkiem kwietnia. Obecna dyrektor nie ogłosiła jeszcze, czy w konkursie weźmie udział.

Grażyna Kuczera, do stycznia tego roku była dyrektorem Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju. Wcześniej była asystentem dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Jastrzębiu Zdroju, a także zastępcą dyrektora ds. administracyjno-eksploatacyjnych Beskidzkiego Zespołu Leczniczo-Rehabilitacyjnego Szpitala Opieki  Długoterminowej w Jaworzu.

Jest ekspertem regionalnego Funduszu Mikroprojektów Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska Euroregionu Śląsk Cieszyński, a także przewodniczącą Rady Nadzorczej Jastrzębskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego „Daszek” Sp. z o.o. Pani Grażyna ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, podyplomowe studia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, a także studia w Kolegium Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz studia w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2004 roku uzyskała certyfikat na „Członka zarządu i rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa oraz jednostek samorządu terytorialnego” nadany przez Ministra Skarbu Państwa.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

MZK: Tańsze bilety do Wodzisławia i Rybnika MZK: Tańsze bilety do Wodzisławia i Rybnika

Uwaga! Nowy rozkład jazdy MZK Uwaga! Nowy rozkład jazdy MZK

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (48)
Gość03.03.2019 11:24

Musimy wspólnie zrobić porządek w mzk

Gość27.02.2019 19:21

Ooo, kolejna koleżanka prezydent...

Jastrzebianka27.02.2019 18:52

Gratuluję!

Gość27.02.2019 18:11

Rozliczyć tych z MZK i wszystkich rozliczyć

Gość27.02.2019 10:51

Pani Grażyno, jakie kwiaty pani lubi?

Gość27.02.2019 5:26

Proszę się przyjrzeć przerostowi zatrudnienia w MZK, 99% to osoby nic nie wiedzące i nic nie umiejące, nieznajace się na fynkcjonowaniu komunikacji. Prym wiedzie specjalista od systemów transportowych, który to system jest najgorszym w Polsce. Snujace się po biurach osoby które dawno powinny być na emeryturze, proszę uważać na szefa pseudo kontrolerów.

Prorok26.02.2019 22:15

Juz współczuję osobom, które będą musiały współpracować z p Grażyna. Zapewne będzie to najgorszy okres w całej karierze zawodowej

Pokaż wszystkie opinie (48)