Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
24 lipca 2013

Włamali się do automatu do gier i... zgłosili na policję

Włamali się do automatu do gier i... zgłosili na policję
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Dwaj jastrzębianie na początku miesiąca włamali się do automatu do gier i ukradli pieniądze. Zgłosili się jednak na policję, bo jak powiedzieli, bali się właściciela lokalu.

Mężczyźni zgłosili się na komendą na początku lipca. Przyznali się, że kilka dni wcześniej włamali się do automatu do gier znajdującym się w jednym z lokali na Osiedlu Przyjaźń.

- 22 i 24-latek twierdzili, że skradli z maszyny kilkaset złotych. W toku przeprowadzonych czynności okazało się jednak, że straty oszacowane zostały na kwotę kilku tysięcy złotych, bowiem zniszczeniu uległa również maszyna do gier - informuje policja.

Sprawcy przyznali się do popełnionego czynu, ponieważ bali się pokrzywdzonego. Mężczyzna rozpoznał ich na monitoringu i zdobył numery telefonów. Kilkakrotnie dzwonił do nich żądając zwrotu gotówki i naprawy poniesionych strat.

Teraz o losie dwóch mieszkańców Jastrzębia zadecyduje sąd. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
ONA25.07.2013 8:02

nie bronię tych złodzieji ale 10 lat to przesada, a co do właściciela to chyba też powinien beknąć za groźby karalne

tez sie znam w temacie24.07.2013 22:10

świnie nie ludzie ...... odstrzelić złodziei

znawca_tematu24.07.2013 18:06

Te punkty z automatami do gier prowadzą pospolite gangusy, a piorą w nich brudne pieniądze. Myślę, że ta swołocz miała się czego bać.

196224.07.2013 16:41

@Gość
Sprawa jarania mnie nie dotyczy, bo nie korzystam z tego typu używek - kto co lubi jego rzecz ale na jakiej podstawie oceniasz, że zrobili to pod wpływem marihuany? Czy w ogóle masz pojęcie jakie stany emocjonalne, psychofizyczne ona wywołuje? Jeśli już oceniasz to podeprzyj to argumentami, bo to raczej po alkoholu człowiek traci kontrole nad tym co robi, mówi i pisze.
Swoją drogą w artykule nigdzie nie pisze czy Ci dwaj kozacy byli pod wpływem tej czy innej używki - być może zrobili to w pełni świadomie ale nieświadomi tego, że właściciel może być dociekliwy i będzie na własną rękę szukał sprawiedliwości.
Jak nie masz nic konstruktywnego do wniesienia w ramach komentarza to sobie go daruj, bo przez takie jednostki jak Ty w Polsce jest taki, a nie inny obraz społeczeństwa.
Brawo dla właściciela - oddając sprawę na Policję pewnie do dziś mieliby status poszukiwanych, a z czasem sprawa by się przedawniła. Ludzie - szukajcie sprawiedliwości, bo w tym kraju prawo jest przeciwko porządnemu obywatelowi, a nie za nim.

Gość24.07.2013 15:45

a właściciel bedzie miał sprawę "groźby karalne"

194524.07.2013 14:57

Widzicie Nawet :P Bez Policji idzie wymusić na ludziach zwrot pieniazkow brawo dla pana właściciela ;)

Gość24.07.2013 14:06

naćpana hołota, zjara się a potem nie wie co robi.