Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
8 stycznia 2014

W ZS nr 6 będzie można oddać krew

W ZS nr 6 będzie można oddać krew
fot. Tomasz Zalewski / jastrzebieonline.pl

15 stycznia w Zespole Szkół nr 6 zorganizowana będzie akcja krwiodawstwa. Krew oddawać będzie można od godziny 8:30 do 14:00 na sali gimnastycznej.

- Akcja podyktowana jest chęcią niesienia pomocy osobom, dla których oddana krew może uratować życie. Mamy na myśli przede wszystkim ofiary wypadków, w okresie zimowym liczniejsze, niż w pozostałych porach roku oraz pacjentów szpitali, którzy oczekują na planowane i niezbędne operacje - informują organizatorzy akcji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzisiaj pomagamy oddając krew Dzisiaj pomagamy oddając krew

Strażnicy więzienni i straż miejska pomagają ludziom Strażnicy więzienni i straż miejska pomagają ludziom

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość08.01.2014 23:44

smrodek głodek to nie złośliwość tylko troska o Twoje dobro...
I nie masz najbardziej potrzebnej grupy krwi. Generalnie mniej dawców=mniej biorców choć wszystko staje na głowie przy nagłych wypadkach.

smrodek głodek08.01.2014 21:09

jak zwykle osoby oddające krew muszą ważyć 50 kg, a ktoś kto mało waży to ELIMINACJA jak również DYSKWALIFICJA chudzielców osób mniej ważących

a ja mam 0 Rh - i co nie mogę oddać krwi, bo za mało waże, a z tego co mi wiadomo że ta grupa jest najbardziej unikalna i najbardziej potrzebna tj inne