Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

21 kwietnia 2015

KS Nautilus z workiem medali i rekordem Polski

• KS Nautilus z workiem medali i rekordem Polski
Więcej zdjęć:

Zawodnicy klubu pływackiego Nautilus wrócili z medalami z II Rundy Pucharu Polski oraz zawodów o puchar Burmistrza Olecka. Rekord Polski na dystansie 100 bf pobiła Balbina Sikora.

Balbina Sikora w kategorii E zdobyła złoto w konkurencji 100 bf oraz jednocześnie ustanowiła nowy rekord Polski - 0:56,25.

W klasyfikacji drużynowej sztafeta juniorek 4x100 bf wywalczyła srebrny medal, a w sztafecie open pływaczki zajęły drugą pozycję. Sztafeta junior 4x100 bf chłopców oraz sztafeta open chłopców zajęła pierwsze miejsce.

W klasyfikacji końcowej II rundy Pucharu Polski KS Nautilus znalazł się na drugim miejscu z wynikiem 2205 pkt.