Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uwaga! Od 6 maja zmiana organizacji ruchu na al. Jana Pawła II

Od poniedziałku 6 maja na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II, Broniewskiego oraz Armii Krajowej w Jastrzębiu-Zdroju zostanie wprowadzona nowa, tymczasowa organizacja ruchu związana z prowadzonymi pracami asfaltowymi.

Uwaga! Od 6 maja zmiana organizacji ruchu na al. Jana Pawła IIUrząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Rozpoczęcie prac planowane jest na 6 maja. Termin ich zakończenia uzależniony będzie od warunków pogodowych.

O zmianach informuje jastrzębski urząd. W komunikacie prasowym podano: Na tym etapie budowy nowego ronda, prace będą polegały głównie na asfaltowaniu nawierzchni w miejscach, gdzie jeszcze nie została ona ułożona. W związku z tym ruch pojazdów będzie regulowany w zależności od potrzeb związanych z zamknięciem poszczególnych fragmentów jezdni.

- W trakcie prowadzenia prac, ruch pojazdów będzie nadal sterowany sygnalizacją świetlną, która będzie działać całodobowo. Szczególnie w tym czasie zwracamy uwagę na umieszczone znaki drogowe, które będą kluczowe dla bezpieczeństwa i płynności ruchu - informują urzędnicy, prosząc o zachowanie ostrożności i śledzenie wszelkich oznakowań oraz sygnalizacji podczas poruszania się w okolicach skrzyżowania.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~bbbb (89.72. * .92) 02.05.2024 11:22

Pytanie zasadnicze. Kiedy ruch zostanie otworzony?

~msciwy (31.0. * .205) 01.05.2024 06:39

te rondo to czysty niewypal jeszcze nie oddany a krawezniki do poprawki - a wystarczylo zrobic szersze ulice zobaczycie jak beda jezdzic tiry to bedzie efekt .Projektant pomysl