Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
9 września 2015

JW nie zagra w europejskich pucharach

JW nie zagra w europejskich pucharach
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębski Węgiel oficjalnie wycofał się z rozgrywek europejskich w nadchodzącym sezonie. Powodem jest trudna sytuacja finansowa klubu. Klub musi jednak zapłacić karę finansową.

Czwarte miejsce w Pucharze CEV zdobyte przez Jastrzębski Węgiel w poprzednim sezonie uprawniało klub do rozgrywek CEV w nadchodzącym sezonie. Ze względu jednak na złą sytuację finansową, władze klubu podjęły decyzję o wycofaniu się z rozgrywek.

- Zgodnie z regulacjami CEV, nałożona została kara finansowa, natomiast udało nam się uniknąć sankcji w postaci trzyletniej karencji na występy w Europie - informuje klub.

Jastrzębski Węgiel miał grać z cyrpyjskim klubem Omonia Nikozja. Dwumecz został zakwalifikowany jako walkowery.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
do ksg12.09.2015 13:09

gdyby nie ta siatkówka, która była dość tanią reklamą, bo na wszystkich portalach i w telewizjach jakby zamieścili co tydzień hasło "Jastrzębski Węgiel", to o wiele więcej by zapłacili, to nadal JSW byłaby kojarzona KW, bo przecietny Polak nie rozróżnia czy to węgiel katowicki, czy jastrzębski i nie wie, ze się różni. Przeciętny Polak zresztą nie wie nawet gdzie jest Jastrzębie, niektórzy uważają, ze gdzieś w GOP, inni, że obok Sosnowca, już czytałem taki artykuł kiedyś napisany w jakiejś Gazecie Olsztyńskiej, że Jastrzębie jest położone w Zagłębiu Dąbrowskim, czyli w okolicach Sosnowca.

do ksg12.09.2015 11:04

jak to po co? To spółka giełdowa, musi się reklamować, żeby akcje nie były po 2 zł za chwilę

miltal11.09.2015 23:17

po co wydawać pieniądze na reklamę czegoś co już nie istnieje

ksg11.09.2015 19:01

Po co JSW reklama ?

mk10.09.2015 12:59

swoją drogą miasto zamiast urządzać pikniki ze sportowcami to powinno dołożyć do tych pucharów, bo to była reklama miasta w Europie gdy choćby na stronach belgijskich czy francuskich klubów siatkarskich podawano nazwę miasta, zdjęcia hali itd.

mk10.09.2015 12:56

3. drużyna Ligi Mistrzów sprzed dwóch lat nie przystępuje do pucharów, obciach, także dla JSW.

Gość10.09.2015 12:06

niech pan prezes JW szuka sponsora, JSW to nie wszystko trzeba dzialac

Pokaż wszystkie opinie (9)