Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski Węgiel po przegranym meczu: Sezon kończymy z sukcesami [ZDJĘCIA]

W hali widowiskowo-sportowej odbyło się spotkanie z kibicami i konferencja prasowa Jastrzębskiego Węgla, podsumowująca sezon i ostatnie starcie w tureckiej Antalyi. 

Jastrzębski Węgiel po przegranym meczu: Sezon kończymy z sukcesami [ZDJĘCIA]A. Klocek
Spotkanie z kibicami odbyło się w hali widowiskowo-sportowej 6 maja.

Jastrzębski Węgiel po przegranym meczu: Sezon kończymy z sukcesami [ZDJĘCIA]

- Z Antalyi wracamy po przegranym meczu, ale tak naprawdę, ten sezon (przynajmniej w moim przekonaniu)kończymy sukcesami, jako wygrani - powiedział Adam Gorol, prezes Jastrzębskiego Węgla, wymieniając sukcesy tego sezonu. 

- Myślę, że nie będziemy rozpamiętywać tego meczu z Turcji, a zapamiętamy nasze klubowe sukcesy, bo Mistrzostwo Polski i Wicemistrzostwo Europy na pewno jest takim sukcesem - zaznaczył Norbert Huber. - Mamy świadomość, że w Włochami graliśmy słabo i bywało lepiej, ale taki jest sport. Czasem jest brutalny, a teraz był brutalny dla nas, ale życie toczy się dalej - mówił w rozmowie z dziennikarzami środkowy Jastrzębskiego Węgla.

- Kilka lat temu słyszałem często, że zawodnikom się nie chciało, że było mniejsze zaangażowanie się w mecze. Dzisiaj jestem przekonany, że teraz mamy tak profesjonalny zespół i sztab szkoleniowy, że po jednym przegranym meczu nie mogę powiedzieć, że naszym zawodnikom się nie chciało. To był bardzo trudny sezon z tego powodu, że było bardzo dużo grania, a bardzo mało czasu i z tego miejsca chciałem podziękować naszemu sztabowi za to, że ten sezon przebrnęliśmy w bardzo dobrym stanie zdrowotnym, że nie było żadnych kontuzji i zadbaliście o to, aby podstawowi i rezerwowi zawodnicy byli zawsze w dobrej dyspozycji - dziękował sztabowi Tomasz Fornal

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~To_sem_ja (31.0. * .226) 07.05.2024 21:35

Podziękowania dla wszystkich.
Mistrzostwo Polski i vice mistrzostwo LM, przed sezonem bralibyśmy w ciemno.
Do trzech razy sztuka ;)