Jastrzębski Węgiel udanie zainaugurował sezon [ZDJĘCIA]  

W meczu inaugurującym sezon 2022/2023 drużyna Jastrzębskiego Węgla pokonała GKS Katowice 3:0.

Jastrzębski Węgiel rozpoczyna nowy sezon 

Dzisiejszym meczem z GKS-em Katowice drużyna JW zainauguruje nowy sezon w PlusLidze. Inauguracyjne spotkanie ligowe w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się o godzinie 17:30.

Jastrzębski Węgiel w komplecie przystępuje do nowego sezonu 

KS Jastrzębski Węgiel poinformował, że po zniesionym zakazie rejestracji zawodników zagranicznych i skutecznie przeprowadzonej rejestracji tych zawodników do rozgrywek krajowych oraz europejskich, Klub bez żadnych przeszkód może przystąpić w pełnym składzie do sezonu 2022/2023.

Jastrzębski Węgiel po raz czwarty Gigantem Siatkówki 

W rozgranym w miniony weekend turnieju Tauron Giganci Siatkówki zespół JW triumfował po raz czwarty z rzędu.

Jastrzębski Węgiel zaprezentował drużynę na sezon 2022-2023 [ZDJĘCIA]  

Jastrzębski Węgiel zaprezentował drużynę na nowy sezon. Były występy artystyczne, przemówienia sponsorów i oczywiście mecz pokazowy! 

10-lecie Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla 

W Hotelu Dąbrówka w Jastrzębiu-Zdroju odbyła się uroczystość poświęcona jubileuszowi 10-lecia Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

Prezentacja drużyny Jastrzębskiego Węgla odbędzie się 23 września 

Wkrótce rozpocznie się nowy sezon w PlusLidze. Zanim Jastrzębski Węgiel przystąpi do walki o ligowe punkty, w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej tradycyjnie już odbędzie się prezentacja drużyny połączona z pokazowym meczem otwarcia sezonu.

Jastrzębski Węgiel poznał rywali w Lidze Mistrzów 

W Brukseli odbyło się losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów edycji 2023. W jego wyniku zespół JW wystąpi w grupie A tych rozgrywek, a rywalami będą: wicemistrz Niemiec VfB Friedrichshafen, mistrz Francji Montpellier Volley UC oraz mistrz Serbii Vojvodina NS Seme Nowy Sad.

Przedstawiciele Jastrzębskiego Węgla awansowali do 1/8 finału Mistrzostw Świata 

W środę zakończyła się faza grupowa rozgrywanego w Polsce i Słowenii mundialu. Do kolejnej fazy gier przebrnęli wszyscy reprezentanci JW.