Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
2 października 2015

Przedłużą się prace przy budowie inhalatorium

Przedłużą się prace przy budowie inhalatoriumTak ma wyglądać obiekty po jego ukończeniu

Prace przy budowie inhalatorium solankowego w Zdroju ciągle trwają. Początkowo obiekt miał być gotowy w połowie tego roku, ale prace się przedłużą do końca października. To jeszcze nie oznacza, że od razu po zakończeniu budowy obiekt będzie dostępny do użytku.

Termin oddania obiektu przez wykonawcę został przesunięty z powodu nieujętych w projekcie dodatkowych prac niezbędnych do wykonania. Chodzi m.in. o konieczność zamówienia elementów wyposażenia odpornych na działania aerozolu solankowego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Laptopa i smartfon doładujesz koło tężni Laptopa i smartfon doładujesz koło tężni

Powstanie parking przy ulicy Jagiełły Powstanie parking przy ulicy Jagiełły

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
1605.10.2015 14:46

W naszym Jastrzębiu obojętnie co zrobią to koszty kolosalne i oczywiście opóźnienia.
Przykład: DGP, poidło dla ssaków,tablice MZK i wiele innych chodników...

j2305.10.2015 10:23

Kto to projektował ???
Osoba odbierająca projekt i projektant powinni zapłacić kare.
W Polsce jest wszystko możliwe: kaloryfery nie odporne na działanie podwyższonych temperatur, kwadratowe koła bo projektant nie przewidział że mają się obracać..

Józiu04.10.2015 21:47

Uruchomią w zimę jak będzie mróz i wszystko szlag trafi :D

eeee04.10.2015 18:33

w Radlinie i w Dębowcu już mają tężnię, w Strumieniu fontannę solankową, a my, no cóż, jeszcze sobie trochę poczekamy. We wszystkich tych miejscowościach, w Radlinie w Dębowcu,. wpadli na ten pomysł później niż w Jastrzębiu, no, ale nie natrafili na nieoczekiwane przeszkody, takiej jak "konieczność zamówienia elementów wyposażenia odpornych na działania aerozolu solankowego", hehe.

myślący04.10.2015 8:22

Czekaliśmy wiele lat, to poczekamy jeszcze trochę. Wszyscy cieszymy się, że w naszym mieście będzie "Ciechocinek". Przecież dla solanki ludzie tu przyjeżdżali. Wracamy do korzeni. To dla rozwoju miasta i dla zdrowia. Solanka zabłocka ma 100 razy więcej jodu niż woda w Bałtyku. Zapraszam do lektury.

eeee03.10.2015 23:51

pewnie tam się ze 4 osoby zmieszczą. Wędowcu już tężnię mają, a to wioska, a później rozpoczęli przygotowania do inwestycji

ToPolskaWlasnie03.10.2015 23:31

Każdy wie ze sól powoduje korozje i większość jej związków chemicznych pani POzal sie Boże prezydent pozwala ja wyprowadzanie pieniedzy podatników! Nie przewidzieli hehehehehe

Pokaż wszystkie opinie (12)