Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
9 maja 2016

Wybrano nowy-stary zarząd JSW

Wybrano nowy-stary zarząd JSW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Rada Nadzorcza JSW dokonała wyboru członków zarządu. Na stanowisku prezesa pozostanie Tomasz Gawlik, zmienili się tylko zastępcy. Wszyscy obejmą swoje stanowiska po kolejnym Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu.

Prezesem nadal pozostanie Tomasz Gawlik. Jego zastępcą ds. ekonomicznych pozostanie Robert Ostrowski. Funkcję wiceprezesa ds. technicznych obejmie Józef Pawlinów, a Krzysztof Mysiak obejmie funkcję zastępcy ds. handlu (wcześniej ds. strategii). Załogę reprezentował będzie wybrany jakiś czas temu Artur Wojtków.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

JSW rozważa (znowu) emisję akcji JSW rozważa (znowu) emisję akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
do Stefan10.05.2016 12:41

Widać są równi i równiejsi niestety ale wszystko jest do czasu .

górnik JSW09.05.2016 20:23

Te władze spółki i wszystkich kopalń to skansen minionej epoki. Kończyli studia w latach komuny i uczyli się wyższości ekonomi socjalistycznej nad kapitalistyczną.Co pokazują na kopalniach ....to wszyscy wiemy , jeden wielki debilizm.

stefan09.05.2016 10:16

dodajmy "emwryt " Józef P. , jak zwalniamy emerytow to wszystkich bez wyjatku !!!!