Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
6 czerwca 2016

Można się zgłaszać na Festiwal Piosenki Niezaangażowaniem

Można się zgłaszać na Festiwal Piosenki Niezaangażowaniem

22 czerwca w Zespole Szkól nr 1 odbędzie się Festiwal Piosenki Niezaangażowanej. To już kolejne tego typu wydarzenie, które organizuje ZS nr 1. Chętne osoby i zespoły mogą się zgłaszać do 17 czerwca.

Do udziału w festiwalu mogą się zgłaszać młodzież szkolna i studenci z Jastrzębia-Zdroju i okolic. Każdy z uczestników zaprezentuje jeden utwór. Zgłoszenia można przesyłać na zs1.festiwal@gmail.com.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Niemiecki relaksacyjnie w ZS nr 1 Niemiecki relaksacyjnie w ZS nr 1

Jastrzębscy uczniowie w Portugalii doskonalili swój angielski Jastrzębscy uczniowie w Portugalii doskonalili swój angielski

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!