Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
24 czerwca 2016

JKH GKS Jastrzębie szuka sponsorów. Są już chętni

JKH GKS Jastrzębie szuka sponsorów. Są już chętni
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Na razie dwie firmy zdecydowały się wesprzeć w przyszłym sezonie drużynę JKH GKS Jastrzębie. Są to Drogerie Polskie oraz Ar-Met Z.P.H.U z Pawłowic z branży metalowej i budowlanej. Ciągle trwają rozmowy w sprawie pozyskania kolejnych sponsorów.

- Trwają intensywne prace nad pozyskaniem nowych sponsorów, którzy wsparliby drużynę JKH GKS Jastrzębie w sezonie 2016/2017. Dwóch sponsorów udało się już pozyskać, a rozmowy z innymi podmiotami wciąż trwają - informuje JKH GKS Jastrzębie.

Klub rozmawia również z firmą Prymat, które już od wielu lat wspiera hokej w Jastrzębiu i jest najdłużej współpracującą z klubem firmą. Być może firma z Jastrzębia bardziej zaangażuje się w rozwój sportu, co wiąże się ze zwiększeniem finansowania  dla JKH GKS Jastrzębie. Poza Prymatem prowadzone są rozmowy o współpracy z takimi firmami jak Carrefour Polska, TOMADEX S.C. oraz Grupą PGD.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
pracuś Prymat26.06.2016 0:02

Ooooo to nasze zarobki pojdą jeszcze w dół. A przy okazji moze nasza firma chociaz da nam darmowe karnety na mecze. Czemuz by nie?

Kibic24.06.2016 13:28

Brawo JKH :) Oby udało pozyskać się ich jeszcze więcej.