Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
2 listopada 2016

W dniu urodzin stracił prawo jazdy. Jechał 103 km/h

W dniu urodzin stracił prawo jazdy. Jechał 103 km/h
fot. jastrzebieonline.pl

Podczas patrolu mundurowi namierzyli kierowcę jadącego z prędkością 103 km/h. Mimo, że był to dzień jego urodzin, stracił prawo jazdy i zapłacił mandat. 

Solenizant został zatrzymany na ulicy Jagiełły, kiedy policjanci ustalili, że przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km.

- Mimo że tego dnia mężczyzna świętował swoje urodziny, nie mógł liczyć na wyrozumiałość policjantów. Solenizant został ukarany 400-złotowym mandatem karnym oraz 10 punktami karnymi. Wkrótce też starosta wyda decyzję, na mocy której 42-latek pożegna się z prawem jazdy na 3 miesiące - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Mundurowi przypominają, że w październiku tego roku Trybunał Konstytucyjny wydał orzeczenie, na mocy którego zatrzymywanie prawa jazdy za przekroczenie prędkości zostało uznane za zgodne z konstytucją.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!