Czterech poszukiwanych zatrzymano w Jastrzębiu

Policjanci z trzech wydziałów połączyli siły w akcji pod kryptonimem "Poszukiwany", jaką w minionym tygodniu przeprowadzono na terenie Jastrzębia.

Czterech poszukiwanych zatrzymano w Jastrzębiu

Akcja była skierowana na dotarcie do osób, które unikają odpowiedzialności za swoje czyny. Działania były prowadzone przez kryminalnych, funkcjonariuszy drogówki i prewencji. W ręce policjantów wpadły trzy osoby mające na koncie różne przestępstwa.

Wśród zatrzymanych znalazł się 54-latek, za którym Sąd Rejonowy w Jastrzębiu wydał Nakaz Doprowadzenia. Zaś dzięki współpracy z osobami spoza miasta, udało się ustalić miejsce pobytu poszukiwanego jastrzębianina, który wraz z żoną przebywał w jednym z mieszkań na terenie Żor.

Najmłodszym z zatrzymanych był 23-letni mężczyzna, którego funkcjonariusze zatrzymali podczas zgłoszonej interwencji dotyczącej spożywania alkoholu na klatce schodowej oraz dobijania się do drzwi.

Dzień wcześniej na komendę zgłosił się poszukiwany 63-latek. Zatrzymany najbliższe 25 miesięcy spędzi w Zakładzie Karnym.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~997997997 (87.239. * .85) 02.10.2022 13:47

Cyt "Policjanci z trzech wydziałów połączyli siły w akcji pod kryptonimem "Poszukiwany", jaką w minionym tygodniu przeprowadzono na terenie Jastrzębia" więc jeden poszukiwany stwierdził - kurcze spec grupa uderzyła do miasta wiec i tak mnie znajdą i postanowił cyt "Dzień wcześniej na komendę zgłosił się poszukiwany 63-latek. Zatrzymany najbliższe 25 miesięcy spędzi w Zakładzie Karnym." Hahaha nie udolna jaszczempsa policja.

~Prawda555 (46.204. * .35) 02.10.2022 13:32

Przed zimą będą uciekać i sami sie zgłaszać.