Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ostatni mecz i setna bramka GKS-u 1962

W sobotę GKS 1962 Jastrzębie rozegrał wyjazdowe spotkanie z Gwarkiem Ornontowice, które zakończyło się zwycięstwem jastrzębian. Był to ostatni mecz w tym sezonie. Kolejny sezon piłkarze z Harcerskiej rozpoczną już w trzeciej lidze.

Ostatni mecz i setna bramka GKS-u 1962

Podopieczni trenera Grzegorza Łukasika zakończyli ostatni mecz zwycięstwem 2:1. Pierwszy gol padł w 21. minucie, a jego strzelcem był Kamil Jadach. Drugi gol padł już w drugiej połowie, w 55. minucie. Na listę strzelców wpisał się Damian Tront. Jego trafienie było jednocześnie setnym golem GKS-u w tym sezonie. Chwilę później gospodarze zdołali strzelić honorowego gola.

Piłkarze GKS-u po przybyciu do Jastrzębia zostali przywitani przez kibiców, a później zaprezentowali się, już jako trzecioligowcy, podczas Dni Jastrzębia, które akurat odbywały się na stadionie.

Gwarek Ornontowice - GKS 1962 Jastrzębie 1:2 (0:1)
0:1 Kamil Jadach '21
0:2 Damian Tront '55
1:2 Patrycjusz Botor '56

Gwarek Ornontowice: Nowak - Drapała, Niewiadomski, Tomecki (48. Ferensztain), Szweda - Kasprzyk (86. Oleksy), Botor, Horny, Michalik (65. Niewiedział) - Zdrzałek, Leszczyński (70. Sikora)

GKS 1962 Jastrzębie: Deege - Lorenc, Zajączkowski, Łupiński, Duda - Kopacz, Tront, Musioł (82. Błażejowski), Weis (59. Szczęch) - Jadach (70. Horubała), Caniboł (85. Dudziński)

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Prawdomowny (85.14. * .18) 19.06.2014 14:42

Wypracowali sobie ten awans i oby wzieli sobie to na powaznie bo w przeciwnym wypadku odbija sie od III ligi jak od sciany czego bardzo bym nie chcial ;) GRATULACJE!

~asd (89.72. * .97) 19.06.2014 04:30

@Edmund był pełny na Dniach Jastrzębia lub jak kto woli Dniach Wsi

~Edmund (89.66. * .255) 18.06.2014 08:05

Gratuluja piłkarzom. Wykonali dobrom robota. Kiedy beda mógł kupić koszulka z nazwiskami piłkarza? Ni moge sie doczekac ino kiedy bedzie pelny stodion.

~On (178.183. * .151) 17.06.2014 17:21

Boli, że się mieszka w króliczokach, co nie? Pewnie mieszkano 50m i wyzywa ludzi co mieszkają na obrzeżach :>

~Do jjj (77.255. * .63) 17.06.2014 11:20

Zbiórko na obrzeżoch Jastrzębio i wszyscy jadyma furmankami na nasza pomorończowo hala!Na wioskoch ino Wungiel!

~JJJ (178.183. * .228) 16.06.2014 19:22

No! Tak żem się ócieszył, że idę kopnoć w śmietnik! ziomale, zbiurka pod gwarkiem!

~Tadek75 (77.255. * .63) 15.06.2014 18:03

Brawo nasi 3 ligowcy!!!W Jastrzębiu tylko GKS!