Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

LKS Czaniec jednak lepszy od GKS-u 1962

W minioną środę piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie podejmowali na swoim boisku drużynę LKS-u Czaniec. Gospodarze przegrali 0:1.

LKS Czaniec jednak lepszy od GKS-u 1962

W pierwszej połowie lepiej spisywali się piłkarze gości. Dobra gra przełożyła się w 22. minucie na gola. Jastrzębianom nie udało się zagrozić bramce Czańca.

Na drugą połowę podopieczni Grzegorza Łukasika wyszli bardziej zmotywowani, co było widać w grze. Goście jednak nie pozwalali jastrzębianom na zmianę wyniku. Najgroźniejszą akcję piłkarze GKS-u wyprowadzili w doliczonym czasie gry, ale bramkarz Czańca uratował swoją drużynę przed remisem.

GKS 1962 Jastrzębie - LKS Czaniec 0:1 (0:1)
0:1 - Daniel Fabisiak 22'

GKS 1962 Jastrzębie: Deege - Kocerba (46. Duda), Pacholski, Szymura, Kulawiak (76. Wojtków) - Kopacz, Gorzała (65. Hajczuk), Tront, Weis (46. Szczęch) - Jadach, Caniboł. 

LKS Czaniec: Zieliński - Mrozek, Golla, Żak, Łoś - Kwaśniewski (64. Jaros), Nagi (84. Marek), Fabisiak, Gołuch (74. Hałat) - Praciak (78. Konacki), Zakrzewski.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~menel (89.73. * .251) 08.08.2014 20:19

czar prysł

to już jest koniec....