Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JKH GKS Jastrzębie rozpoczyna sezon. Już dzisiaj mecz inauguracyjny

Dzisiejszego wieczoru na Lodowisku Jastor rozpocznie się kolejny sezon rozgrywek hokejowej ekstraligi, która tym razem zagra pod szyldem Tauron Hokej Ligi. Na inaugurację sezonu 2023/24 JKH GKS Jastrzębie podejmie Marmę Ciarko STS Sanok. Faworytem pojedynku zaplanowanego na godz. 18:00 będą podopieczni Roberta Kalabera, którzy przystępują do rozgrywek z mocnym postanowieniem ukoronowania sukcesem jubileuszowego 2023 roku. Wszak właśnie teraz jastrzębski hokej obchodzi swoje siedemdziesięciolecie!

JKH GKS Jastrzębie rozpoczyna sezon. Już dzisiaj mecz inauguracyjny

W 1953 roku na zamarzniętym basenie w Zdroju zaczęła się hokejowa opowieść, tradycję której kontynuuje obecnie JKH GKS Jastrzębie. W ostatnich latach nasz klub seryjnie zdobywał trofea i medale, jednak w minionych rozgrywkach do kontynuowania tej passy zabrakło nieco szczęścia. Efektem były spore zmiany kadrowe, w tym pozyskanie renomowanych reprezentantów Polski, Marcina Kolusza i Patryka Wajdy. Ponadto w zespole pojawiło się kilku perspektywicznych graczy urodzonych na przełomie tysiącleci, w tym dwóch "głodnych sukcesu" bramkarzy. Dodatkowym "rodzynkiem" w kadrze jest zaledwie 17-letni wychowanek Akademii JKH Jakub Onak, który jest młodszy od... wyremontowanego w 2005 roku Jastora. Ta mieszanka rutyny z młodością może przynieść nam sporo radości!

Nowy sezon będzie bardzo emocjonujący również z uwagi na zbliżające się wielkimi krokami Mistrzostwa Świata Elity w Czechach, w których po ponad dwóch dekadach wystąpi reprezentacja Polski. Nie trzeba dodawać, że w biało-czerwonych szeregach nie brakuje naszych zawodników. Ten turniej może okazać się wielką szansą dla całego polskiego hokeja na wyjście z cienia innych dyscyplin.

Zapraszamy na Jastor w piątek o godz. 18:00! Rozpocznijmy z przytupem jubileuszowy sezon 2023/24!

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].