Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Potrącenie rowerzysty na przejściu dla pieszych

Jastrzębscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątek, 16 lipca na ulicy Ranoszka w Jastrzębiu-Zdroju. W zdarzeniu uczestniczył samochód osobowy marki VW oraz przejeżdżający przez przejście dla pieszych rowerzysta. W wyniku zderzenia kierowca jednośladu z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Potrącenie rowerzysty na przejściu dla pieszych

Dziecko wyjechało na pasy

W piątek po godzinie 17.00 dyżurny jastrzębskiej komendy został powiadomiony o potrąceniu rowerzysty na ulicy Ranoszka w Jastrzębiu-Zdroju. Policjanci, którzy udali się na miejsce ustalili, iż 10-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju wyjeżdżając zza pojazdów wjechał rowerem na przejście dla pieszych, gdzie został potrącony przez kierującego samochodem osobowym VW. Rowerzysta z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierujący osobówką był trzeźwy.

Mundurowi przypominają o zasadzie ograniczonego zaufania. Na drodze obok nas są inni użytkownicy dróg, którzy nie zawsze rozsądnie zachowują się na drodze. W przypadku dzieci nie zawsze przewidują i myślą o konsekwencjach swojego zachowania.

Pies przyczyną potrącenia dziecka na ul. Matejki

Do zdarzenia doszło w piątek, 16 lipca około godziny 14.30 na ulicy Matejki w Jastrzębiu-Zdroju. Jak ustalili mundurowi, 14-latek jadąc ulicą Matejki w kierunku ulicy Libowiec zauważył, jak z bocznej drogi wybiegł pies, który zaczął ujadać oraz gryźć go po nogach. O sprawie piszemy tutaj Rowerzysta zderzył się z samochodem. Przyczyną był... pies

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Olegg (85.202. * .83) 20.07.2021 11:44
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

i to jest nieprawda ,jak to było przejście dla pieszych to rowerzysta potrącił samochód.