Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nie chciała potłuc jajek...

W piątek, 15 kwietnia po godzinie 13.00 na Alei Jana Pawła II w Jastrzębiu-Zdroju mundurowi zauważyli samochód, który ominął inny pojazd, który zatrzymał się, aby ustąpić pierwszeństwa pieszej wchodzącej na przejście dla pieszych.

Nie chciała potłuc jajek...
fot. poglądowe pexels

Kierowca ominął inny pojazd

Zdarzenie miało miejsce w Wielki Piątek tuż po godzinie 13.00 na Alei Jana Pawła II, w trakcie prowadzonych lokalnych działań pod nazwą „Bezpieczny pieszy”. Mundurowi zauważyli samochód marki Ford, który ominął inny samochód, który zatrzymał się, aby ustąpić pierwszeństwa pieszemu wchodzącemu na przejście dla pieszych.

Bała się... że stłucze jajka

Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli okazało się, iż tłumaczenie w porównaniu do życia ludzkiego okazało się niezwykle błahe. Powodem złamania przepisów przez 48-latkę była obawa o możliwość stłuczenia przewożonych jajek.

Kobieta chciała, by sprawą zajął się sąd

Choć początkowo kierująca przyjęła zaproponowany mandat karny, to finalnie sprawą zajmie się sąd, gdyż ostatecznie taką decyzję podjęła 48-latka.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Alethea (188.147. * .230) 17.08.2023 11:29
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu