Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ponad dwieście osób pobiegło ulicami Raciborza w Biegu bez Granic [ZDJĘCIA]

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w biegach młodzieżowym na 2,5 km, open i nordic walking na 5 km. Jednak największym wzięciem miłośników cieszyła się kategoria główna czyli bieg na 10 km. Oto, jak to wyglądało.

Ponad dwieście osób pobiegło ulicami Raciborza w Biegu bez Granic [ZDJĘCIA]
Przed pandemią w Biegu bez Granic wzięło udział prawie 400 entuzjastów biegania. W tym roku na starcie biegu zameldowało się ponad dwieście osób.

Bieg główny na 10 km wygrał Marcin Ciepłak z Rybnika (czas 00:32:48.00). Drugie miejsce zajął Roberto Dimiccoli z Eko-Okna Runners (czas 00:33:10.00). Trzeci był rybniczanin Damian Drożdż (czas 00:35:13.00).

Barbara Rataj, Sonia Ceglarska, i Ela Liszka czyli trzy poplątane, laskonogie z Zamku Piastowskiego. Panie przyjechały do Raciborza z Jejkowic. Trenują razem w grupie Jejkowice biegają.

Krzysztof Frańczuk i Dawid Balcerek zwyciężyli w biegu młodzieżowym.

Trzecia w biegu młodzieżowym (a pierwsza wśród dziewcząt) była Marta Klimasara. Na zdjęciu z tatą Adamem.

Marek Michna wygrał kategorię open na 5 km. Bieganiem interesuje się od czterech lat. Przyznaje, że trudno pogodzić mu tę pasję z pracą w systemie zmianowym.

Zwycięzca biegu nordic walking Tomasz Marczak.

Agnieszka i Sebastian kibicowali grupie Aktywni Lyski, której reprezentacja w silnym składzie stawiła się w biegu głównym.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].