Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wszczynał awantury, w czasie których dusił swoją żonę. Dramat kobiety przerwali policjanci z Jastrzębia

61-latek otrzymał policyjny nakaz opuszczenia mieszkania i zakaz zbliżania się do jego bezpośredniego otoczenia. Mężczyzna od wielu lat znęcał się nad żoną. Dzięki uprawnieniom nadanym policjantom, agresor został odseparowany od domowników.

Wszczynał awantury, w czasie których dusił swoją żonę. Dramat kobiety przerwali policjanci z Jastrzębia
Gehenna kobiety trwała osiem lat. Mężczyzna dostał zakaz zbliżania się do mieszkania i jego otoczenia. / fot. ilustracyjne freepik

Pijany i agresywny jastrzębianin zagrażał bezpieczeństwu domowników. Informacja o tym, iż w jednym z domów dochodzi do aktów przemocy domowej, trafiła do miejscowej policji w środę (25.01.) po 19:00.

Śledczy ustalili, iż mężczyzna znęcał się nad swoją żoną psychicznie i fizycznie od ośmiu lat. 61-latek, będąc pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury, dusił wtedy kobietę i groził jej.

- W czasie środowej interwencji jastrzębianin był nietrzeźwy, agresywny i bardzo pobudzony. Został doprowadzony do wytrzeźwienia - przekazuje rzecznik komendy, st. asp. Halina Semik.

Dzięki uprawnieniom, jakie otrzymali policjanci, wczoraj nakazano mężczyźnie opuścić wspólnie zajmowane mieszkanie. Dostał także zakaz zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~SzaryMieszkaniec (94.254. * .225) 29.01.2023 16:09

A jak długo ta "bezbronna" kobieta znęcała się psychicznie na nim? (że popadł w alkoholizm?) W PIERWSZEJ kolejności (i to BEZWZGLĘDNIE !) sprawdzić kobietę na wariografie, skierować na obserwację psychiatryczną. W majestacie prawa facet został bezprawnie pozbawiony dorobku życia, został bezdomnym. Ile kobiet musiało opuścić mieszkanie za znęcanie się nad mężem? Z E R O ! ! !

~PodziwWow (185.181. * .142) 29.01.2023 09:56

Dzięki policji mężczyzna został bezdomny, a żona straciła emeryturę męża.

wnikliwy 29.01.2023 09:32

I co zrobili przez 8 lat?

~Basia_Cz (89.64. * .146) 28.01.2023 21:55

"Śledczy ustalili, iż mężczyzna stosował znęcał się nad swoją żoną psychicznie i fizycznie od ośmiu lat." Buhahaha... no to "brawo" policja, normalnie "brawo"... osiem lat...

~Mariusz2023 (87.239. * .85) 28.01.2023 09:15
oceniono 1 raz
-1

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

wnikliwy 28.01.2023 07:21

Prokuratura nie postawi zarzutów za znęcanie się,sprawy są umarzane,chyba że osoba wyląduje na OIOM IE to muszą coś zrobić. Tak to niestety wygląda.