Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Maturzyści z "Korfantego" i ZSH już po polonezie. Wyjątkowa studniówka 2023 [ZDJĘCIA, WIDEO]

Aż siedem klas z Zespołu Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego oraz Zespołu Szkół Handlowych w Jastrzębiu-Zdroju bawiło się w Czechowicach-Dziedzicach na balu maturalnym, odliczając symboliczne 100 dni to egzaminu dojrzałości. ZOBACZ ZDJĘCIA!

Maturzyści z "Korfantego" i ZSH już po polonezie. Wyjątkowa studniówka 2023 [ZDJĘCIA, WIDEO]
Studniówka ZS nr 2 im. Wojciecha Korfantego oraz Zespołu Szkól Handlowych w Jastrzębiu-Zdroju 2023. fot. A. Klocek

Maturzyści z "Korfantego" i ZSH już po polonezie. Wyjątkowa studniówka 2023 [ZDJĘCIA, WIDEO]

Studniówkę otworzyła dyrektor ZS nr 2 Ewa Mentel. - Oficjalnie otwieram studniówkę 2023 - studniówkę "Korfantego" i życzę wszystkim zabawy, którą zapamiętacie do końca waszego życia. Na życzenia zdania matury jeszcze przyjdzie czas, natomiast dzisiaj jesteście tu po to, aby się dobrze bawić - powiedziała dyrektor ZS nr 2 Ewa Mentel

- Chciałam podziękować przyszłym maturzystom ZS nr 2 za to, że włączyli uczniów Zespołu Szkół Handlowych do tej zabawy. Chciałam życzyć wam upojnej i bezpiecznej zabawy oraz tego, żebyście do matury przystąpili tanecznym krokiem i zdali ją śpiewająco - podkreśliła dyrektor ZSH Sylwia Banasiak-Żarska

Na studniówce bawiło się łącznie 7 klas: 4ALO, 4BLO, 4AT, 4BT, 4DT, 4TO i 4THE. 

- Zapomnijmy teraz o wszystkich przykrych momentach i nie zamartwiajmy się maturami. Spędźmy tę noc razem w szczęściu i radości. Cieszmy się z czterech lat spędzonych razem. Będąc w tym miejscu wszyscy czujemy się wzruszeni. Dzisiejsza noc tradycyjnie stanie się symbolem, że już bardzo szybko zbliżamy się do zakończenia naszej edukacji. Za 89 dni staniemy się absolwentami ZS nr 2 i Zespołu Szkół Handlowych, czyli szkół zrodzonych z marzeń i spełniających pragnienia młodych ludzi, takich jak my - mówili prowadzący na rozpoczęcie studniówki. 

Maturzyści rozpoczęli swój bal tradycyjnym polonezem do muzyki Wojciecha Kilara z filmu "Pan Tadeusz", który przy tak licznym gronie tancerzy prezentował się zjawiskowo. Po tańcu i symbolicznym toaście uczniowie, grono pedagogiczne, rodzice i zaproszeni goście rzucili się w wir zabawy. 

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ADK (85.202. * .155) 05.02.2023 23:33

Nie wszyscy rodzice zostali zaproszeni i byli obecni:(

~TowarzyszSekretarz (178.26. * .23) 05.02.2023 20:01
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 05.02.2023 12:10
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~Majonez2023 (87.239. * .85) 05.02.2023 10:37

Fajne te niektóre śledziki

~Miczurin (84.17. * .11) 04.02.2023 22:10
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~TowarzyszSekretarz (95.181. * .131) 04.02.2023 21:45
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu