Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Decyzje sądu nie mają dla niego znaczenia. Wywiadowcy z Jastrzębia zatrzymali 40-latka

Wywiadowcy zatrzymali do kontroli drogowej 40-letniego kierującego nissanem, który miał podwójny aktywy zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Decyzje sądu nie mają dla niego znaczenia. Wywiadowcy z Jastrzębia zatrzymali 40-latka
Nie dość, że kolejny raz prowadził mimo obowiązującego go zakazu, to znaleziono przy nim również narkotyki / fot. Policja

W dużą nerwowość wpadł kierowca nissana zatrzymany przez jastrzębskich wywiadowców. W czasie kontroli przeprowadzonej w poniedziałek około 21:40 na ul. Pszczyńskiej, wystarczyło sprawdzić policyjne bazy, by wyszło na jaw, dlaczego mężczyzna zachowuje się nieswojo. Obowiązywał go podwójny zakaz prowadzenia pojazdów - jeden aktywny do maja, drugi - do października 2028 roku.

- Oznacza to, że mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju po raz kolejny nie zastosował się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Dodatkowo, w trakcie kontroli osobistej ujawniono przy nim środki narkotyczne. Mężczyzna został zatrzymany, a auto przekazano osobie wskazanej - przekazuje rzecznik jastrzębskiej komendy, st. asp. Halina Semik.

Mężczyzna odpowie za przestępstwo z art. 244 kk, za które grozi do 5 lat pozbawienia wolności, dostał również zarzut za posiadanie narkotyków.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 15.03.2023 10:51

Takie kary oraz ich egzekwowanie, a raczej brak, tylko zachęcają potencjanych naśladowców.

~Spadek (89.64. * .4) 14.03.2023 18:52

Zabrać mu samochód lub niech zapłaci mandat w wysokości równowartości tego nissana razy 2.
To dobra nagroda za taki wyczyn.