Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dni otwarte szkoły mundurowej z Jastrzębia-Zdroju [ZDJĘCIA]

Policjanci po raz kolejny wzięli udział w "Dniach Otwartych" III Liceum Ogólnokształcącego imienia Stanisława Wyspiańskiego w Jastrzębiu-Zdroju. Mundurowi przedstawili zasady rekrutacji do policji oraz opisali charakterystykę służby w tej formacji.

Dni otwarte szkoły mundurowej z Jastrzębia-Zdroju [ZDJĘCIA]
Chętni mogli zapoznać się z panującą w szkole atmosferą i specyfiką funkcjonowania w strukturach klas mundurowych / fot. Policja

W poniedziałek (3.04.) na terenie III Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Jastrzębiu-Zdroju zorganizowane zostały Dni Otwarte dla młodzieży, w których jak co roku udział wzięli jastrzębscy policjanci.

Chętni mogli zapoznać się z panującą w szkole atmosferą i specyfiką funkcjonowania w strukturach klas mundurowych. Uczniowie powitali gości z innych szkół przygotowanym przez siebie bogatym programem edukacyjnym.

- Mundurowi z jastrzębskiej komendy zaprezentowali wyposażenie używane przez policjantów w ich codziennej służbie, a także zachęcali, aby w przyszłości po zakończeniu edukacji młodzi adepci wstępowali w szeregi naszej formacji - przekazuje rzecznik miejscowej jednostki, st. asp. Halina Semik.

Policjanci odpowiadali na pytania, rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Rumburak (62.133. * .134) 04.04.2023 17:29

Klasy mundurowe to najwieksze kretynstwo jastrzebskich szkol.