Policjanci z Jastrzębia-Zdroju czuwali nad bezpieczeństwem biegaczek [ZDJĘCIA]

W niedzielę na ulicach Jastrzębia odbył się bieg "Kobieta na 5+". Policjanci ruchu drogowego przy wsparciu dzielnicowych zabezpieczali trasę, w której obrębie poruszały się uczestniczki wydarzenia.

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju czuwali nad bezpieczeństwem biegaczek [ZDJĘCIA]
Mundurowi dbali o prawidłowy przebieg imprezy, kontrolując ład i porządek publiczny, ruch w obrębie trasy wyścigu oraz zapewniali bezpieczeństwo uczestniczkom biegu - podsumowuje oficer prasowa jastrzębskiej komendy, st. asp. Halina Semik. / fot. Michał Piątek KMP Jastrzębie-Zdrój

W niedzielę odbył się IX Jastrzębski Bieg Kobiet i VI Marsz Nordic Walking. Pięciokilometrowy wyścig rozpoczął się o 11:00, a jego trasa przebiegała głównymi ulicami Jastrzębia. Uczestniczki pokonały trasę od Urzędu Miasta aż pod Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2, gdzie panie nawracały i z powrotem biegły w kierunku Stadionu Miejskiego, gdzie znajdowała się meta.

- Bieg "Kobiety na 5+" na trwałe wpisał się w kalendarz imprez sportowych nie tylko naszego miasta, ale i kraju. Jastrzębscy policjanci zabezpieczali to sportowe wydarzenie. Mundurowi dbali o prawidłowy przebieg imprezy, kontrolując ład i porządek publiczny, ruch w obrębie trasy wyścigu oraz zapewniali bezpieczeństwo uczestniczkom biegu - podsumowuje oficer prasowa jastrzębskiej komendy, st. asp. Halina Semik.

Udział w imprezie biorą zawodniczki z całej Polski.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].