Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Chcesz zagrać w filmie? Będzie taka okazja w Jastrzębiu-Zdroju. Znamy stawki dla statystów

- Na potrzebę nowej produkcji dla jednej większych platform streamingowych poszukujemy statystów, którzy chcieliby wcielić się w różne role. Zależy nam najbardziej na lokalnej społeczności - informuje Julia Dąbrowska z MKMStudio.

Chcesz zagrać w filmie? Będzie taka okazja w Jastrzębiu-Zdroju. Znamy stawki dla statystów
Zdjęcia zaplanowano od 8 do 12 czerwca (foto poglądowe, fot. Victoria_Regen/ pixabay.com)

Jeżeli chcesz poczuć magię kina, to od 8 do 12 czerwca MKMStudio będzie realizować na jastrzębskim stadionie zdjęcia do jednej, jak zapowiada Julia Dąbrowska, „z największych mega produkcji w tym roku, nowego serialu dla platformy streamingowej pod tytułem "Kibic", opowiadającego o społeczności kibicowskiej”.

- Zapraszamy na statystowanie panie i panów w wieku 16-65 lat, którzy jako statyści wcielą się w postacie kibiców na stadionie, policjantów, ratowników medycznych, zabezpieczenia meczu oraz przechodniów - anonsuje MKMStudio.

Zdjęcia zaplanowano na 8, 9 i 10 czerwca, stawka 130 zł netto za dzień zdjęciowy. Więcej firma zapłaci za zdjęcia nocne, bo 180 złotych. Zaplanowano je na 12 czerwca. - Prosimy, żeby nie zgłaszały się osoby, które się już zgłosiły, ze wszystkimi na pewno spotkamy się na planie - mówi Julia Dąbrowska. Dodaje, że firma zapewnia wyżywienie, niesamowite przeżycia i wspaniałą, niezapomnianą przygodę.

Zgłoszenia z dopiskiem STADION, zawierające imię i nazwisko, wiek, aktualne zdjęcie twarzy i zdjęcie sylwetki, pasujący termin oraz numer telefonu należy przesyłać na maila: adam@mkmstudiofilm.pl. - Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie - przekazuje firma realizująca zdjęcia. 

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 06.06.2023 10:03

Wystarczy jedna w tej upadającej osadzie górniczej z nieodpartym parciem na szkło... siedzi sobie w UM.

~NieOglądamShitu (82.6. * .182) 06.06.2023 00:57

Znowu jakiś netflixowy shit....

~Raperkaklasztorna (89.64. * .9) 05.06.2023 21:33

Fajna sprawa :)

~To_sem_ja (31.0. * .5) 05.06.2023 16:42
oceniono 1 raz
1

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem