Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębska policja na festynie „Pasje łączą pokolenia” [ZDJĘCIA]

W piątek Szkoła Podstawowa nr 20 w Jastrzębiu-Zdroju, zorganizowała festyn szkolny "Pasje łączą pokolenia". - Nie mogło na nim zabraknąć jastrzębskiej policji, która od wielu lat ściśle współpracuje ze szkołą - przekazuje st. asp. Halina Semik, oficer prasowa jednostki.

Jastrzębska policja na festynie „Pasje łączą pokolenia” [ZDJĘCIA]
Podczas rozmów stróże przypominali dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w szkole, w domu, na ulicy i na podwórku. / fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Festyn zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 20 im. Henryka Jordana w Jastrzębiu-Zdroju. Wśród zaproszonych służb ratowniczych, które zawsze stanowią atrakcję dla najmłodszych, zaprezentowała się policja.

- Mundurowi zaprezentowali sprzęt i wyposażenie wykorzystywane w codziennej służbie. Dzieci mogły zasiąść za kółkiem radiowozu i porozmawiać z policjantami o ich pracy. Podczas rozmów stróże przypominali dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w szkole, w domu, na ulicy i na podwórku. Uczyli bezpiecznych zachowań - przekazuje rzecznik, st. asp. Halina Semik.

Dzieci chętnie fotografowały się za kierownicą radiowozu czy na motocyklu policyjnym.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].