Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Podróżując Kolejami Śląskimi pamiętaj o tym, że w kanałach elektronicznych i biletomatach taniej kupisz bilet

Zastanawiasz się jak zaoszczędzić na podróżach z Kolejami Śląskimi? Nic prostszego, zdecyduj się na zakup biletów elektronicznych. Bilety zakupione w biletomatach oraz kanałach samoobsługowych są tańsze prawie o 10%.

Podróżując Kolejami Śląskimi pamiętaj o tym, że w kanałach elektronicznych i biletomatach taniej kupisz biletKoleje Śląskie
Bilety zakupione w biletomatach oraz kanałach samoobsługowych są tańsze prawie o 10%.

Podróżując Kolejami Śląskimi pamiętaj o tym, że w kanałach elektronicznych i biletomatach taniej kupisz bilet

Posiadacze smartfonów i innych urządzeń mobilnych z dostępem do Internetu mają dostęp do biletów elektronicznych w kilka sekund! Oferta Kolei Śląskich jest dostępna za pośrednictwem systemu SkyCash, mPay, BILKOM, e-podróżnik, e-KŚ oraz KOLEO. Intuicyjne i proste menu gwarantuje szybki, ekologiczny- bez zbędnych wydruków, oraz bezpieczny zakup. Dodatkowo na stacjach kolejowych skorzystać można z opcji zakupu w biletomatach.

W elektronicznych kanałach sprzedaży zakupimy bilety:

- jednorazowe (na przejazd w jedną stronę oraz „tam” i „z powrotem”) według taryfy normalnej i z ulgami ustawowymi;

- 5-dniowe odcinkowe imienne według taryfy normalnej;

- odcinkowe miesięczne imienne wg. taryfy normalnej i z ulgami ustawowymi;

- sieciowe miesięczne imienne wg. taryfy normalnej i z ulgami ustawowymi.

Jakich ofert dotyczy promocja? W kanałach elektronicznych i biletomatach możesz zakupić tańsze bilety wg. taryfy normalnej i ulgowej z ofert:

- podstawowej dla biletów jednorazowych oraz odcinkowych miesięcznych imiennych;

- biletów 5-dniowych odcinkowych imiennych;

- biletów na przejazdy grupowe;

- „SENIOR 60+” ;

- „Tam i z powrotem taniej";

- „Śląskie dla rodziny. Karta Dużej Rodziny”;

- „Rodzinna”,

- „Trzynastka”;

- „Bilety liniowe”.

Zachęcamy do podróżowania z Kolejami Śląskimi!

Materiał partnera

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].