Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Komenda policji w Jastrzębiu-Zdroju będzie współpracować z III LO [ZDJĘCIA]

Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju podinspektor Tomasz Hynek i Pani Dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Jastrzębiu-Zdroju zawarli porozumienie w sprawie współpracy w realizacji programu nauczania w klasach o profilu mundurowym.

Komenda policji w Jastrzębiu-Zdroju będzie współpracować z III LO [ZDJĘCIA]KMP Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębscy policjanci już od lat współpracują z III Liceum Służb Mundurowych w Jastrzębiu-Zdroju.

W poniedziałek Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju podpisał porozumienie o współpracy z Panią Dyrektor mgr Magdaleną Kuszlewicz-Klos z III Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Jastrzębiu-Zdroju.

Podczas uroczystego rozpoczęcia nowego roku szkolnego swój podpis na porozumieniu o współpracy i partnerstwie ze strony Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju złożył Komendant Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju podinsp. Tomasz Hynek.

Zawarte porozumienie określa zasady i zakres współpracy jastrzębskich policjantów na rzecz uczniów liceum, którzy swoją przyszłość zawodową wiążą ze służbami mundurowymi powołanymi do ochrony prawa i porządku publicznego. Porozumienie ma na celu współpracę na rzecz edukacji i bezpieczeństwa publicznego, krzewienia postaw patriotycznych i działalności profilaktycznej młodzieży szkolnej poprzez realizację wspólnych działań.

Jastrzębscy policjanci już od lat współpracują z III Liceum Służb Mundurowych w Jastrzębiu-Zdroju. Współpraca ta zakłada stworzenie młodzieży takich warunków kształcenia, które w sposób profesjonalny pozwolą zapoznać się ze specyfiką, zadaniami i podstawowymi umiejętnościami w służbie policyjnej oraz posiąść wiedzę na temat teoretycznego przygotowania do pracy w naszych szeregach.

Uczniowie klas o profilu mundurowym będą brać udział w tematycznych lekcjach dydaktycznych, mających na celu podnoszenie ich świadomości prawnej i społecznej za stan bezpieczeństwa publicznego. Na tych zajęciach będą mieli także okazję poznać specyfikę pracy w różnych pionach pracy policjanta.

inf. pras. KMP Jastrzębie-Zdrój

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].