Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dzielnicowi z Rydułtów zatrzymali poszukiwaną listem gończym jastrzębiankę

Policjanci interweniowali wobec agresywnej sprawczyni kradzieży sklepowej. 25-latka ukradła kosmetyki, dodatkowo okazało się, iż jest poszukiwana listem gończym. Młoda mieszkanka Jastrzębia-Zdroju prosto z drogerii trafiła do aresztu, gdzie spędzi najbliższy miesiąc.

Dzielnicowi z Rydułtów zatrzymali poszukiwaną listem gończym jastrzębiankęKPP Wodzisław Śląski
Kobieta została zatrzymana, prosto z drogerii trafiła do aresztu.

Dzielnicowi z komisariatu w Rydułtowach interweniowali w drogerii przy ulicy Bema wobec ujętej przez pracownika ochrony agresywnej sprawczyni kradzieży sklepowej. Kobieta dokonała kradzieży kosmetyków na kwotę ponad 100 złotych.

Mundurowi sprawdzili ją w policyjnych systemach i okazało się, iż 25-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju jest poszukiwana listem gończym wydanym przez jastrzębską prokuraturę. Kobieta została zatrzymana, prosto z drogerii trafiła do aresztu, tam spędzi najbliższy miesiąc. Odpowie również za kradzież sklepową, kodeks wykroczeń przewiduje za ten czyn karę aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. O jej dalszym losie zdecyduje sąd.

źr. KPP Wodzisław Śląski

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Andrzejrj (109.196. * .43) 24.09.2023 20:00
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Anaa (5.173. * .177) 24.09.2023 11:46
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu