Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pomóż posprzątać OWN już w sobotę 30 września

W najbliższą sobotę o godzinie 10.00 rozpocznie się akcja sprzątania Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego w Jastrzębiu. Organizatorzy zapraszają do pomocy wolontariuszy.

Pomóż posprzątać OWN już w sobotę 30 września
Weź ze sobą rękawice, worki będą czekały na miejscu - informują organizatorzy akcji sprzątania.

Pomóż posprzątać OWN już w sobotę 30 września

- Spotykamy się o godzinie 10.00 przy wejściu przy wejściu od strony kościoła Podwyższenia Krzyża Świętegoo. Zapraszam wszystkich do pomocy. Zróbmy coś dobrego dla naszej planety - zachęca Mateusz Wawrzyczek, organizator akcji. 

- OWN niestety mimo wielokrotnych akcji sprzątania nadal jest zaśmiecony i zaśmiecany. Butelki po alkoholu i innych napojach można znaleźć w ogromnych ilościach wśród drzew i krzewów. Oprócz tego do lasów trafiają także gabaryty - wyjaśnia Mateusz Wawrzyczek, zachęcając do pomocy.

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Sarkazm (85.202. * .83) 03.10.2023 13:28

ja tego apelu kompletnie nie rozumiem. Jeszcze niedawno temu rząd po raz kolejny wysłał na urlop górniczy na kanapy do i talk wczesnych emerytur -górników którzy mieli płacone za prace na dole a Wy teraz szukacie frajerów? Przecież to jest kompletna niegospodarność ,to jest tupet i bezczelność -wstydźcie się tak naciągać ludzi!

~op (91.192. * .86) 30.09.2023 10:35

Na swiecie panuje opinia ze polacy to brudasy Okazuje sie ze to prawda

~ZrytyBeret (188.68. * .231) 30.09.2023 10:26

To może jeszcze wyczyście koryto Gmyrdka na wysokości cmentarza? Wyciągnijcie przynajmniej ten wózek koło mostka i zabezpieczcie brzeg czymś innym niż stare opony.

~ChybaKpicie (104.244. * .115) 30.09.2023 10:24

Nie jestem chłopem pańszczyźnianym . Obiekt nie ma właściciela?

~Phi (46.204. * .88) 29.09.2023 19:38

Nie bądź framerem nie sprzątaj..

~ZapewnNie (89.64. * .149) 29.09.2023 19:36

CIEKAWE CZY ANNA HETMAN Z PO BĘDZIE SPRZĄTAĆ.

~Jxkxkx (46.204. * .207) 29.09.2023 18:12

Tyle podatków się zostawia w tym mieście a nie ma kto sprzątać

~Zupazhipopotama (143.202. * .78) 29.09.2023 17:52

"Organizatorzy zapraszają do pomocy wolontariuszy."

Kiedys sprzatali pracownicy MPGK, ktory z biegiem lat przeksztalcil sie w MZK, ktory zatrudnia glownie wpierdywaczy metanu w krzesla.
Teraz dysfunkcyjne miasto szuka frajerow.