Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jechała z ochroniarzem na masce samochodu. Mężczyzna ścigał ją za kradzież mleka w proszku

26-latka, która ukradła w sklepie mleko, przyłapana przez ochroniarza, zaczęła uciekać. Sprawa przybrała jednak nieoczekiwany obrót, w wyniku czego kobieta będzie odpowiadać przed sądem za narażenie pracownika sklepu na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Jechała z ochroniarzem na masce samochodu. Mężczyzna ścigał ją za kradzież mleka w proszkuilustracyjne policja
Mężczyzna znajdował się na masce samochodu, którym kierowała 26-latka. Kobieta przejechała tak kilkaset metrów.

Zarzut zagrożony karą 3-letniego więzienia usłyszała 26-letnia obywatelka Czech zatrzymana przez policjantów z Jastrzębia-Zdroju. W minioną środę (15.11.) około 20:10 kobieta w jednym ze sklepów w centrum miasta dokonała kradzieży dwóch opakowań mleka w proszku dla dzieci. Kiedy wyszła nie płacąc za towar, wybiegł za nią pracownik ochrony.

- Mężczyzna próbował ją zatrzymać, jednakże kobieta wyrwała się mu i uciekła. Na parkingu podejrzana wsiadła do pojazdu. Wtedy po raz drugi na drodze ucieczki, przed autem, stanął ochroniarz. Kobieta nie zważając na to, ruszyła, a mężczyzna wskoczył na maskę pojazdu - przedstawia przebieg zdarzeń, st. asp. Halina Semik z jastrzębskiej komendy.

Sytuacja przybrała dramatyczny obrót, bowiem kobieta z mężczyzną na masce swojego samochodu wyjechała z parkingu i przejechała tak około 200 metrów, ignorując czerwone światło na skrzyżowaniu.

- Po chwili zatrzymała się, kiedy zrozumiała co zrobiła - dodaje rzecznik prasowa miejscowej jednostki.

Kobieta usłyszała już zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

źr. KMP Jastrzębie-Zdrój, oprac. sqx

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Hitek (37.248. * .130) 24.11.2023 11:41

Jakim trzeba być debilem, żeby ryzykować życie za mleko w proszku.

~BABAJAGA09 (83.25. * .110) 19.11.2023 09:33

Co mogę na to powiedzieć na pewno nie z grupą, tylko były policjant lub wojskowy co widać na nagraniu video z internetu

~Blended (91.224. * .43) 18.11.2023 13:18

Scena jak z amerykańskiego filmu.

~Babajag (188.146. * .246) 18.11.2023 11:16

W sieci krązy filmik. Jest mega.
Szkoda ze nie mozna wklejać linkow na tym dziwnym portalu.

~Kfkf (46.204. * .15) 18.11.2023 09:49

Ochroniarz z grupą inwalidzką jest taki wysportowany że wskoczył na maskę to szacun dla nich lecz ZUS musiał by to zweryfikować.