Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jeszcze nie zaczął służby, już zatrzymał złodziei

Mundurowy zatrzymał dwóch sprawców kradzieży sklepowych. Dzięki jego reakcji udało się odzyskać skradzione towary, a zatrzymani odpowiedzą za swoje czyny.

Jeszcze nie zaczął służby, już zatrzymał złodzieiilustracyjne
Z uwagi, iż mężczyźni byli już znani stróżowi prawa, natychmiast udał się za nimi w pościg pieszy oraz powiadomił telefonicznie o zdarzeniu dyżurnego jastrzębskiej komendy.

Policjant na co dzień pełni służbę w Wydziale Ruchu Drogowego jastrzębskiej komendy. Jadąc na służbę zareagował i zatrzymał sklepowych złodziei. Mundurowy był na parkingu przed jednym ze sklepów spożywczych, gdy nagle zauważył jak dwóch mężczyzn szybko opuszcza sklep z wózkiem wypełnionym różnymi artykułami, po czym ukradkiem przekładają rzeczy do toreb i uciekają w stronę osiedla.

Z uwagi, iż mężczyźni byli już znani stróżowi prawa, natychmiast udał się za nimi w pościg pieszy oraz powiadomił telefonicznie o zdarzeniu dyżurnego jastrzębskiej komendy. Po chwili 31- oraz 27-latek byli już w rękach policjanta. Dzięki jego szybkiej reakcji udało się odzyskać skradzione artykuły o wartości ponad 200 złotych, a zatrzymani odpowiedzą za swoje czyny.

źr. KMP Jastrzębie-Zdrój

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].