Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Podejrzany o kradzież karty bankomatowej. Rozpoznajesz go?

Właściciel karty zgubił ją najprawdopodobniej w Jastrzębiu-Zdroju. Jeszcze tego samego dnia ktoś dokonywał nią transakcji na terenie Rybnika. Policjanci opublikowali zdjęcie podejrzanego zarejestrowane na nagraniu z monitoringu.

Podejrzany o kradzież karty bankomatowej. Rozpoznajesz go? KMP Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębscy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny i proszą o kontakt osoby, które go rozpoznają.

Sprawca kradzieży karty bankomatowej poszukiwany przez policję. Z ustaleń śledczych wynika, że 22 października właściciel karty bankomatowej zgubił ją najprawdopodobniej na terenie Jastrzębia-Zdroju. Jeszcze tego samego dnia nieznana osoba dokonała tą kartą kilkunastu płatności w sklepach spożywczych na terenie centrum Rybnika, Boguszowic i Jankowic.

Policja opublikowała zdjęcie z monitoringu, którego kamery zarejestrowały wizerunek podejrzewanego o kradzież. Jastrzębscy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny i proszą o kontakt osoby, które go rozpoznają.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu należy przekazywać dyżurnemu Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, bądź kontaktować się z Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, e-mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 542 86.

źr. KMP Jastrzębie-Zdrój, oprac. sqx

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Ryl (46.134. * .36) 22.11.2023 21:19

Donald, narusza regulamin? Proszę mi wskazać gdzie i w którym puncie?

~takje (188.137. * .64) 22.11.2023 18:19
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~takje (188.137. * .64) 22.11.2023 18:19
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Ryl (46.134. * .36) 22.11.2023 13:31
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 22.11.2023 12:50

Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

~Fddds (46.204. * .15) 22.11.2023 09:15

Jaka jest nagroda ?