Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Łukasz Kohut głosował w Europarlamencie ZA reformą traktatów unijnych

W Parlamencie Europejskim zasiada 52 posłów z Polski. Dziewięciu z nich zagłosowało za zmianą traktatów i reformą Unii, wśród nich jest również Łukasz Kohut, europoseł Nowej Lewicy, wybrany w województwie śląskim.

Łukasz Kohut głosował w Europarlamencie ZA reformą traktatów unijnych
Łukasz Kohut wyraża niezrozumienie co do sprzeciwu wobec powstania Unii Obrony, zabierając głos przekonywał o słuszności idei zmian w traktatach. - Budujmy Unię, to lezy w naszym interesie - przekazuje na swoim koncie na platformie X.

Zmiany w traktatach unijnych

Głosowanie, które w środę (22.11.) przeprowadzono w Parlamencie Europejskim dotyczy szeregu gruntownych zmian. Temat jest szeroko komentowany. Podkreśla się m.in. fakt, że w tym właśnie głosowaniu swój sprzeciw jednomyślnie wyrazili zasiadający w PE politycy zarówno PiS jak i PO.

Tymczasem odmienne zdanie zaprezentowała lewica. Propozycję poparli Marek Belka, Leszek Miller, Marek Balt, Włodzimierz Cimoszewicz, Bogusław Liberadzki, Sylwia Spurek, Robert Biedroń, Róża Thun und Hohenstein, a także Łukasz Kohut.

Ostatecznie 291 posłów opowiedziało się "za", 274 - przeciw, zaś 44 wstrzymało się od głosu. Gdyby wszyscy polscy europosłowie jednomyślnie opowiedzieli się przeciw osłabieniu roli państw i ich rządów, wniosek by nie przeszedł.

Te wyniki otwierają bramy do wprowadzenia gruntownych - 267 zmian w traktatach - o UE i Funkcjonowaniu UE, zmian, które m.in. znacząco wzmacniają rolę Parlamentu Europejskiego, likwidują prawo weta w kilkudziesięciu obszarach, zobowiązują do wprowadzenia euro we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej, zmniejszają skład Komisji Europejskiej do 15 członków, co oznacza, że część państw nie miałaby swojego komisarza, jednoczeście poszerzając kompetencje KE.

Poza tym Unia Europejska miałaby na wyłączność przejąć kompetencje państw członkowskich w zakresie ochrony środowiska i bioróżnorodności. W planach jest również zapis o rozszerzeniu kompetencji współdzielonych, co oznacza wpływ urzędników unijnych na sprawy, o których do tej pory każde z państw członkowskich decydowało niezależnie, dotyczą one m.in. polityki zagranicznej i bezpieczeństwa, ochrony granic, zdrowia publicznego, obrony cywilnej, przemysłu, energetyki, edukacji, postępu obyczajowo-społecznego, podatków, sprawiedliwości. Planowany jest również unijny mechanizm referendalny, a także wprowadzenie wspólnych standardów obywatelstwa i wiz, zwiększenie ochrony grup chronionych.

Zgodnie z aktualnymi zasadami, aby procedura mogła wejść w życie, musiałyby się na to zgodzić rządy krajów członkowskich. W pierwszej kolejności wniosek będzie procedowany w Radzie Europejskiej.

Panie europośle Krasnodębski, do rozbiorów doprowadzili w Polsce tacy ludzie jak Wy. Blokowanie reform, obrona liberu veto, prywata nad interes ogółu. Targowica XXI wieku - przemawiał w czasie sesji Parlamentu Europejskiego Łukasz Kohut. Dalej odniósł się do planów powstania unijnych Sił Szybkiego Reagowania, które mają w wyniku przyjęcia reform, podkreślając wagę unijnego finansowania rozwoju uzbrojenia. - Dlaczego nie chce pan, żeby powstało europejskie wojsko, które będzie mogło bronić także Polski? - stwierdził. Zagłosował za zmianami o czym poinformował w swoich mediach społecznościowych.

Dyskusja:

Zastanawiam się, czytając te komentarze, czy ci, którzy je piszą naprawdę tak myślą czy piszą tak dla jaj albo po prostu uprawiają propagandę. Bo to jest histeryczny bełkot. Zmieniają się czasy, więc i takie organizacje jak UE muszą się zmieniać. Inaczej nie przetrwają. Porównania do dawnych Niemiec itp, to czysta paranoja!!! Człek o zdrowym rozsądku o takich porównaniach nawet by nie pomyślał, bo co się dzieje - każdy widzi. Jesli UE ma liczyć więcej państw, to jednomyślność nie ma racji bytu. Liberum veto w Rzeczypospolitej też do pewnego momentu jakoś funkcjonowało, potem stało się kulą u nogi. To co się stało otwiera kierunek zmian - jakie one będą, to kwestia do ustalenia. Ale muszą nastąpić. Bo jeśli nie nastąpią, UE się rozpadnie. A to w dużej mierze dzięki UE mamy taki dobrobyt jaki mamy i pokój w Europie. Ludzie, którzy tego nie rozumieją są głupcami lub są naiwni. W tych komentarzach widzę morze histerii i zero zdrowego rozsądku. Bo wszystko to nie zagraża ani Polsce (w jakikolwiek sposób) ani tym bardziej Polakom. Wręcz przeciwnie - jest dla nas korzystne. Bo jeśli zacznie się dziać coś niedobrego, stabilność europejska zostanie naruszona, to my oberwiemy w pierwszej kolejności. Trzeba być ślep

~dfgh1dołącz do dyskusji razem z 41 innymi osobami

71 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Karyna (46.204. * .59) 09.12.2023 12:42
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Teraz nadchodzą bardzo chude lata dla emerytów, oczywiście nie tych z SB.

Ernest 08.12.2023 18:50
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Fałszywy, działający na rzecz Berlina chłopiec w niebieskim stroju.
Wstyd, hańba, działania wysoce szkodliwe dla Polski, Śląska i Rybnika.

~perfektmen (89.77. * .44) 08.12.2023 15:51
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

cyt. "Każdy, kto wybiera się do Francji, musi brać pod uwagę ryzyko związane z zagrożeniem atakiem - przekazało holenderskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Resort swoim komunikatem nawiązało do ostatnich wydarzeń. W sobotę nieopodal wieży Eiffla agresor atakował ludzi nożem i młotkiem". Wesołych świąt

henryk_moscibrodzki 04.12.2023 16:37
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Niestety, Nowej Lewicy marzy się następny Związek Socjalistycznych Republik Europejskich czyli taki nowy ZSRR. Oni to mają we KRWI od urodzenia!!!

~toczeńPOlityczny (213.186. * .4) 29.11.2023 14:09
oceniono 1 raz
1

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~To_sem_ja (31.0. * .9) 28.11.2023 09:17
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

I tacy ludzie jak MBTM czy dfgh1 mają głos w wyborach w POLSKICH sprawach... Jak ma być dobrze?!
Ech...

~Polak (77.222. * .160) 27.11.2023 20:49
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Zdrajcy Polski i Polaków, a ich liczba 9 ....wrrrrr...

Objektywny 27.11.2023 15:41
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

dfgh1 ... A wiedz- Naprawdę tak myślę ! Znając życie , znając czego można spodziewać się po nieudanych próbach nas zniewolenia że coś może się zmienić to potrzeba być naiwnym jak dziecko , nie wyszło po złości może być przez obiecanki licząc na powiedzenie Polak głupi to to kupi ..........

~luxverit____ (91.224. * .43) 27.11.2023 15:24
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

@dfgh1
Czytając twoje wypociny, można to porównać do wypowiedzi twojej koleżanki partyjnej:
"Wpuśćcie tych uchodźców do Polski. Kim są, ustali się później"...
To samo jest w twojej wypowiedzi: zgódźmy się na wszystkie pomysly Niemiec, a jaką rolę będzie pełniła Pokska w UE, ustali się później.

~dfgh1 (178.219. * .174) 27.11.2023 14:37
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Zastanawiam się, czytając te komentarze, czy ci, którzy je piszą naprawdę tak myślą czy piszą tak dla jaj albo po prostu uprawiają propagandę. Bo to jest histeryczny bełkot. Zmieniają się czasy, więc i takie organizacje jak UE muszą się zmieniać. Inaczej nie przetrwają. Porównania do dawnych Niemiec itp, to czysta paranoja!!! Człek o zdrowym rozsądku o takich porównaniach nawet by nie pomyślał, bo co się dzieje - każdy widzi. Jesli UE ma liczyć więcej państw, to jednomyślność nie ma racji bytu. Liberum veto w Rzeczypospolitej też do pewnego momentu jakoś funkcjonowało, potem stało się kulą u nogi. To co się stało otwiera kierunek zmian - jakie one będą, to kwestia do ustalenia. Ale muszą nastąpić. Bo jeśli nie nastąpią, UE się rozpadnie. A to w dużej mierze dzięki UE mamy taki dobrobyt jaki mamy i pokój w Europie. Ludzie, którzy tego nie rozumieją są głupcami lub są naiwni. W tych komentarzach widzę morze histerii i zero zdrowego rozsądku. Bo wszystko to nie zagraża ani Polsce (w jakikolwiek sposób) ani tym bardziej Polakom. Wręcz przeciwnie - jest dla nas korzystne. Bo jeśli zacznie się dziać coś niedobrego, stabilność europejska zostanie naruszona, to my oberwiemy w pierwszej kolejności. Trzeba być ślep

~Lordinson (46.204. * .209) 27.11.2023 11:53
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

@MBTM
Ale ci ktoś niezły gnój zrobił pod kopułą.
Człowieku, ty jesteś niebezpieczny!!!

~MBTM (178.37. * .144) 26.11.2023 22:08
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Obiektywny
"nie wjym czy wjysz że należymy też do NATO". A co mówi traktat NATO w punkcie 5, czyli tym najistotniejszym jeśli chodzi o obronę innych państw, "udzieli pomocy Stronie lub Stronom napadniętym, podejmując niezwłocznie, samodzielnie, jak i w porozumieniu z innymi Stronami, działania jakie uzna za konieczne, łącznie z użyciem siły zbrojnej, w celu przywrócenia i utrzymania bezpieczeństwa obszaru północnoatlantyckiego" Jakie uzna za stosowne, stwierdzenie kluczowe, bo jeśli Polska nie będzie w ramach państwa UE, to te "stosowne środki" to może być 5 tysięcy hełmów, mówiąc obrazowo. Jeśli natomiast Polska będzie od Berlina zależna, to Niemcy tracą, politycznie i gospodarczo, czyli te "stosowne środki" będą bardziej zdecydowane. Czy się mylę? Co zatem wpływa korzystnie na bezpieczeństwo Polski?, i to nie mityczne "bezpieczeństwo", chodzi o brak wojny na terenie Polski. Ludzie w Polsce poza miastami gdzie są ludzie wykształceni, nie rozumieją że Polska poza UE czy państwem Europejskim to obrazy z Buczy w Zamościu, Łodzi, Warszawie itd.

Objektywny 26.11.2023 21:26
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

MBTM .. Trocha zanieskoro doszło do mie żeś ni ma rywalym w dyskusji .zaczni myśleć by nie pisać głupot ,nie wjym czy wjysz że należymy też do NATO . Jo mom dość ....nie musisz odpisywać na moje komentarze ale włącz myślenie i przeczytaj parę razy swoje by zrozumieć że piszesz bzdury !!!.

~MBTM (178.37. * .144) 26.11.2023 18:45
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

"po to ma powstać państwo Europejskie żeby wojny z Rosją nie było" Państwo Europejskie powstanie z licznych powodów politycznych i gospodarczych. Brak wojny w Europie jest w interesie państw europejskich, a jeśli Polska nie zgodzi się wejść w struktury państwa Europejskiego, to jaki interes będą miały państwa UE bronić Polski? Proszę sobie samemu odpowiedzieć. Inwektywy może Pan sobie odpuścić, bo póki co nic mądrego Pan nie napisał. Tak, Polska jest pełnoprawnym członkiem UE, ale chyba nikt poważny nie myśli że samo członkostwo "załatwi" wszystko. W Brukseli jak w Warszawie, "robi się politykę", i albo się ją robi rozsądnie, dyplomatycznie, idzie na układy,ugody, albo jak PiS z ogniem i mieczem na Prusaka, i potem taka Hiszpania co ma podobną liczbę mieszkańców urzędników w Brukseli ma x razy więcej, bo Polska, dokładniej rzecz ujmując rząd PiS polityki robić nie potrafi. PS: Jeszcze raz Pan mnie spróbuje obrazić stwierdzeniem ze jestem głupi, i rozmowę zakończę, bo póki co nic Pan mądrego nie napisał, tylko inwektywy. Może coś wyjaśniłem, może nad czymś Pan się chwile zastanowi. Czy na pewno Polska poza państwem UE i podobny los jak na Ukrainie to na pewno najlepsze wyjście. Aha, oboje wiemy że nie jest Pan Ślązakiem z dziada pradziada. To można wychwycić po dwóch zdaniach ;-), a lat mam tyle że pamiętam jeszcze bardzo dobrze ten kraj poza UE, a nawet za PZPR

Objektywny 26.11.2023 18:19
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

MBTM po to ma powstać państwo Europejskie żeby wojny z Rosją nie było ????? Wytłumacz to by miało to sens ,bo albo jesteś taki tępy albo taki głupi ,ILe ty masz lat ?Coś ci w sekrecie powiem bo tego nie wiesz bo byś wiedział to głupot byś nie pisał —Polska 1maja2004rstała się pełnoprawnym członkiem Unii Europejskiej.Tak z ciekawości zapytam czujesz się na równi i jako pełnoprawny członek unii europejskiej.19 lat temu Polska weszła w skład unii i płaci składkę roczna 33mld 72mln735 tys zł.jako państwo Polskie . W szparagach pomagaliśmy ale to widocznie było za mało . Z tym powiedzeniem to jednak prawda dasz palec biorą całą rękę ... Tak do twojej wiadomości jestem Ślązakiem z dziada pradziada i dużo już przeżyłem i mogę szczerze powiedzieć że dzisiaj nawet uczciwość i patriotyzm przegrywa z pieniądzem i znajomościami ...
Zrozumiałeś dobrze nie wisi mi to !.

~MBTM (178.37. * .144) 26.11.2023 16:44
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

-Obiektywny
Po to między innymi ma powstać państwo Europejskie, by właśnie wojny z Rosją nie było. Powstanie państwa Europejskiego jest zapisane w umowie koalicyjnej partii niemieckich, a to Niemcy rządzą w UE, więc to państwo powstanie. Polacy mogą wybrać co chcą, jak to jest zapisane w pewnej mądrej książce, "stawiam przed tobą życie lub śmierć ..." Życie przeszłością to smutna specyfika polskości. 100 lat niedługo minie od wojny, a Polacy dalej mentalnie w okopach. Mam porównanie pracując w różnych częściach UE. Ja mam pochodzenie śląskie, więc historia całkowicie odmienna od polskiej, nawet ta z II wojny światowej, także nie bardzo miałbym jak z dziadkami użalać się nad losem Polski. A skąd pomysł że jestem Polakiem?. W Spisie Powszechnym chciałem wpisać narodowość brak, potem europejska, ale polski rząd nie dał takiej możliwości. Politykę nawet przy Spisie robili.

Objektywny 26.11.2023 16:43
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

op.....Wiem ,ale czy wolno milczeć???? Kiedy pustka i echo w głowach niektórych może zęby im po wybijać .To czy wtedy •• nie mogła by nas znowu uznać za gorszy,
a teraz w dodatku bezzębny naród ? Tylko pytam ????.....

~op (91.192. * .86) 26.11.2023 15:54
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Objektywny - przeciez to jest prowokacja Nawet idiota nie napisal by takich glupot jak ~MBTM

Objektywny 26.11.2023 15:40
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

MBTM......Ostatnio •• tak nam pomaaaaaaaaaggggggggała !!!!!!!!! Że nawet mogliśmy odkryć jak za bardzo miała nas głęboko w ź.... ,piszesz że PiS wysłał by młodych Polaków na wojnę z Rosją gdyby zaistniała taka potrzeba . Jak myślisz kogo by wysłała UE gdyby nastała taka potrzeba a powstała by armia unijna. Kogo by wysłano na pierwszą linię — młodego Niemca Francuza w obronie ich źi.. pomyśl ?????? Następnym razem zacznij pisanie od myślenia a najlepiej skoro masz problemy z myśleniem to nie pisz, zagłosować to możesz nawet na śledzia może być słony .Przeczytaj sobie o historiach wojennych które miały miejsce u nas ,porozmawiaj z dziadkami może się dowiesz jak nam wtedy pomagano( i dojdziesz do wniosku skoro potrafisz liczyć- zacznij od siebie) należeć możesz do czego ci się podoba , obyś tylko nigdy nie zapominał że jesteś dumnym Polakiem u siebie w SWOIM kraju ......Nie pozdrawiam ...

~MBTM (178.37. * .144) 26.11.2023 14:12
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Oczywiście że Pan europoseł "mo recht", czyli ma rację tłumacząc ze śląskiego. Państwo Europejskie powstanie, z Polską lub bez niej. Jeśli powstanie bez Polski, no to będzie Państwo Europejskie, samotna Polska, i Rosja obok Polski. Wtedy wiadomo co będzie z Polską. Młodzi ludzie to już w ramach UE nawet nie wiedzą że granicę minęli, według Spisu Powszechnego 700 tysięcy Polaków w domu mówi po angielsku, 200 tysięcy po niemiecku, więc powoli nawet język polski tak jak na zachodzie inne języki narodowe tracą sens bycia. Jeśli ktoś był za granicą, ja pracowałem w Szwecji, to po 5 latach dalej szwedzkiego nie umiałem, bo wszyscy w pracy mówili po angielsku, a przy piwie też. Cieszę się bardzo że PiS przegrał wybory, bo oni by wysłali na wojnę z Rosją młodych chłopaków, no bo przecież częścią państwa Europejskiego Polska być nie może. To byłby koniec świata dla Polski, pokój, dobrobyt, swobodny przepływ ludzi i towarów, jedno prawo w całej UE, służba zdrowia, itd. Lepsza wojna z Rosją :-) Nie wiedziałem na kogo zagłosować w następnych wyborach do PE, teraz już wiem, zagłosuję na Pana Kohuta.

~op (91.192. * .86) 25.11.2023 10:07
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

~1962- a takze Polska bez szowinistycznych polskich nacjonalistow

~perfektmen (89.77. * .44) 25.11.2023 09:12
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Good Night left side. Nie wracaj do Polski człowieku, nikt cię tu nie chce.

~1962 (89.64. * .197) 25.11.2023 09:08
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Polska siła bez proniemieckich hanysów

~ScypionMlodszy (83.4. * .70) 24.11.2023 22:29
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~ScypionMlodszy (46.134. * .122) 24.11.2023 21:37
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Ryl (46.134. * .35) 24.11.2023 21:24
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~PeOwiec (94.254. * .10) 24.11.2023 19:56
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Co wy tak sie wkurzacie przecież fir dojczland wjedzie na białym koniu do brukseli i wszystko zatrzymuje i będzie spokoj

~ScypionMlodszy (46.134. * .122) 24.11.2023 17:58
oceniono 1 raz
1

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~antylewak (185.135. * .178) 24.11.2023 17:57
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

jego mama powinna się zapaść pod ziemie, a jego matka nie zyje no to powinna sie troche glebiej zapasc

~Proletariusz (46.134. * .92) 24.11.2023 15:42
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

Skąd te zdziwienie lewica to bezpaństwowcy.

~PeOwiec (155.133. * .231) 24.11.2023 14:52
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

Co jest redakcja usuwa komentarze z czerwonymi komunistami

~To_sem_ja (37.248. * .13) 24.11.2023 14:06
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Błysnąłeś, jak woda w lozecie... boki zrywać. Ale do tematu nadal się nie odniosłeś, przypadek? Nie sądzę...

~Pył (89.25. * .86) 24.11.2023 13:29
oceniono 1 raz
-1

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~JanuszTracz (89.64. * .40) 24.11.2023 12:55
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

sprzedawczyki, jak oni smia nazywac sie polakami !!

rudy66 24.11.2023 12:47
oceniono 4 razy
2
Zgłoś

POLACY PAMIĘTAJCIE na wiosnę wybory do Europarlamentu takim typom dziękujemy na zawsze!!!!!!

rudy66 24.11.2023 12:36
oceniono 4 razy
0
Zgłoś

Kohut się popisał jak sterowany jest przez bandę ryżego, mimo zaprzeczeń. Wszyscy to widzą , nie liczę peowców, lewaków I 3 nogi. Oni mają niemiecki rodowód. Na codzień to widać.
Wstyd za tępaków.
Polska was rozliczy, przyjdzie odpowiedni czas.

Oberwator_R 24.11.2023 12:15
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Dajcie pyłkowi spokój. To jest "elita" która z plebsem nie dyskutuje. Co najwyżej łaskawie go pouczy. Zresztą to efekt nieustannego czerpania ze źródeł które uważa za niezależne. Typowe dla "honoratek".

~Pył (89.25. * .86) 24.11.2023 11:49
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

Ryl, przeczytaj raz jeszcze, nie jesteś z konfy, jesteś jeszcze mniej bystry i inteligentny czyli... Ryl

~do_pył (188.137. * .26)
wszystko podać na tacy... głowę masz od myślenia a nie od noszenia zakoli

~WimieniuPolskiPodziemnej (83.4. * .70) 24.11.2023 11:08
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

Marszałek Józef Piłsudski i jego ludzie już by wiedzieli co z takim Kohutem zrobić.

~Ryl (46.134. * .146) 24.11.2023 10:45
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

~Pył
Konfederacja?
Pudło, kiepie.