Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Spotkanie z Ewą Swobodą w Żorach. Opowie o ognistej sesji zdjęciowej i kalendarzu [ZAPOWIEDŹ]

Czołowa polska lekkoatletka Ewa Swoboda wzięła udział w niezwykłej sesji fotograficznej. Zdjęcia słynnej sprinterki będzie można obejrzeć w kalendarzu na 2024 r.

Spotkanie z Ewą Swobodą w Żorach. Opowie o ognistej sesji zdjęciowej i kalendarzu [ZAPOWIEDŹ]FB/Ewa Swoboda
Z okazji wydania kalendarza w Żorach odbędzie się specjalne spotkanie ze sprinterką.

"Jest ogień na bieżni, więc teraz musi być na zdjęciu" – pisze w mediach społecznościowych Ewa Swoboda. Z okazji wydania kalendarza w Żorach odbędzie się specjalne spotkanie ze sprinterką.

"Jedyne takie wydarzenie w Polsce! Ewa Swoboda, bywalczyni naszej księgarni, pojawi się na spotkaniu autorskim kalendarza "4 żywioły/4 elements", który stworzyła we współpracy ze znaną fotografką sportu Aleksandrą Szmigiel". Tylko w naszej księgarni będzie można nabyć stacjonarnie kalendarz i otrzymać autograf największej gwiazdy sprintu w Polsce - Ewy Swobody. Nie możecie przegapić takiej okazji!" - czytamy w opublikowanych w mediach społecznościowych poście przez księgarnię Sowa w Żorach.

Spotkanie odbędzie się 19 grudnia o 17.00. "Zapraszam gorąco na jedyne takie wydarzenie i to w moim rodzinnym mieście. Będziecie mogli spotkać się ze mną" - zachęca do wzięcia udziału w wydarzeniu swoich fanów sprinterka z Żor.

Autorką zdjęć jest Aleksandra Szmigiel, która od lat współpracuje ze sportowcami. Stworzyła już dwa kalendarze. Otrzymała wiele nagród m.in. Grand Press Photo 2020 w dziedzinie Sport oraz wyróżnienie w World Athletics Photo Awards.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Adam888 (84.193. * .98) 30.11.2023 09:57
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Ryl (46.134. * .134) 30.11.2023 07:00

Fajna dziewczyna ale zmarnowany talent, sport w Polsce leży i kwiczy, co było widać na ostatnich MŚ w lekkiej atletyce. Zresztą nie tylko lekkoatletyka leży, oprócz siatkówki i nudnego tenisa reszta to dramat. Kiedyś mieliśmy bokserów, zapaśników czy pływaków na światowym poziomie, a dziś? No cóż...
Prawda jest też taka, że na kopaninę, która tylko wstyd na świecie przynosi, idą gigantyczne pieniądze a na resztę ochłapy. Gdzieś kiedyś czytałem, że nasza pływaczka z Jastrzębia za zdobycie ME dostała od miasta... Uwaga... 200zł, tak DWIEŚCIE Złotych POLSKICH.